Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paczka kurierem
Autor Wiadomość
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
paczka kurierem
Ostatnimi czasy bardzo dużo nadaję paczek kurierem, jest to kilkanaście sztuk w miesiącu. Zastanawiam się jak obniżyć koszty, czy są jakieś na to sprawdzone metody?

Moje poprzednie tematy:
21-12-2020 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: paczka kurierem
Najlepszą opcją będzie korzystanie z brokera kurierskiego. Tak zdecydowanie obniżysz koszty, bo każdorazowo możesz nadać paczkę najtańszym kurierem, bez czasochłonnego szukania. Wszystko Ci się wyświetli po wpisaniu parametrów przesyłki. Ja mogę Ci polecić brokera kurjerzy.pl. Solidny, z bardzo wygodną i funkcjonalną stronką. A do tego to największy broker online w Polsce więc jest w czym wybierać jeśli chodzi o oferty firm kurierskich.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2020 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: paczka kurierem
Zwłaszcza jak dużo nadajesz to powinnaś zacząć korzystać z brokerów kurierskich, zobaczysz że w ten sposób obniżysz koszty. I zdecyduj się na dobrą firmę kurierską. Z mojej strony polecam sprawdzić jak wysłać paczkę kurierem dpd - bardzo dobry kurier

Moje poprzednie tematy:
27-12-2020 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: paczka kurierem
Opcja internetowa na pewno jest dużo wygodniejsza, w końcu nie trzeba wychodzić z domu aby taką paczkę nadać. I jeśli jest Ci potrzebny tani kurier to za pośrednictwem brokera jest możliwość nadawania online w przystępnych cenach

Moje poprzednie tematy:
30-12-2020 01:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: paczka kurierem
Nie tak dawno właśnie znalazłam świetnego bloga https://neopak.pl/cms/jak-wyslac-paczke-...ska-do-usa . Tutaj poznałam wiele szczegółów dotyczących wysyłki paczki kurierskiej do USA także warto tutaj zajrzeć

Moje poprzednie tematy:
19-08-2022 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: paczka kurierem
Jeśli jesteście ciekawi, czy możliwe jest przedłużenie Waszej paczki z paczkomatu, to polecam wejść na stronę https://medianews.com.pl/lifestyle/cieka...aczkomatu/ . Tam w tym temacie dowiecie się, czy coś takiego ogólnie jest możliwe.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2022 01:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  przeprowadzka kurierem biddu 10 1,295 24-12-2023 16:12
Ostatni post: bluem
  duży gabaryt kurierem biddu 7 488 26-04-2023 19:15
Ostatni post: Emil434

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS