Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama
Autor Wiadomość
viola
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Reklama
Ja bym jeszcze postawiła przed budynkiem flagę reklamową XXL. Wtedy z daleka będzie zachęcała do skosztowania pysznego kebaba Smile Widziałam takie całkiem ładne na https://www.retio.pl/. Mają rabaty. Warto!

Moje poprzednie tematy:
07-02-2019 02:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Reklama
Prowadzenie firmy jest odpowiedzialnym zajęciem - jesteśmy odpowiedzialni za nasz budżet, pracowników, całą firmę i wiele innych rzeczy, dlatego warto jak najszybciej zadbać o dobrą reklamę, aby firma jak najszybciej przynosiła zyski. Myśle, że dobrym pomysłem jest stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej, która będzie się pozytywnie kojarzyła klientom. Firma Goodproject zajmuje się jej tworzeniem, co możecie sprawdzić na ich stronie internetowej https://goodproject.pl/projektowanie-graficzne/

Moje poprzednie tematy:
28-05-2023 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Reklama
Ja z racji tego, ze prowadzę sklep odzieżowy długo szukałam jakiegoś dobrego pomysłu na reklamę, przyciągniecie klientów,. okazuje się, ze w tej branży ( ale nie tylko) super sprawdza się zapachowa reklama, korzystaliście może kiedyś ? Takie dyfuzory zapachowe znajdziecie m.in w ofercie marki Capira.

Moje poprzednie tematy:
30-05-2023 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Reklama
W przypadku marketingu internetowego niezbędne jest zdecydowanie utworzenie strony internetowej, a także jest skuteczna promocja. Uważam, że taki fachowiec jak freelancer wordpress sprawdzi się najlepiej jeśli chcemy widzieć rezultaty

Moje poprzednie tematy:
31-05-2023 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Reklama
Jeśli chcecie, żeby firma zyskała nowych klientów, to nie tylko reklama się przyda. Warto też postawić na profesjonalny projekt strony, bo to ma wpływ na promocję. Ciekawe projekty ma firma Internetowe strony www. Są rzetelni i pomysłowi. Mogą też podjechać do klienta na konsultacje. Do każdego zadania podchodzą indywidualnie i już na samym początku podają koszt strony internetowej łódź

Moje poprzednie tematy:
09-06-2023 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #16
RE: Reklama
Agencja marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ oferuje szeroki zakres usług reklamowych, w tym profesjonalne wsparcie w obszarze marketingu szeptanego. Dzięki ich nowoczesnym strategiom i narzędziom, możesz dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców w sposób subtelny, ale efektywny.

Moje poprzednie tematy:
13-06-2023 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Reklama
Warto zadbać również o swoją stronę internetową. Polecam zajrzeć na https://alterpage.pl/landing-page/, gdzie można znaleźć informacje na temat rozwiązania, umożliwiającego wykonanie strony, na której będą lądować pozyskiwani klienci
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
16-06-2023 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,177
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Reklama
Polecam szczerze gadżety reklamowe jakie znajdziecie w https://videodruk.pl/ Firma posiada duże doświadczenie w branży i dysponuje wysokiej jakości produktami. Wykonują nie tylko nadruk ale również grawerowanie, haft a nawet tłoczenie. Ich zaletą jest również elastyczność co do czasu realizacji zlecenia i wymagań klientów. Współpracując z nimi otrzymacie super produkt w bardzo korzystnej cenie.

Moje poprzednie tematy:
19-07-2023 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Reklama
Jeżeli chcesz reklamować swój biznes to nadal stawiaj na sprawdzone metody czyli ulotki, foldery reklamowe czy ciekawe gadżety. Taką ofertę zapewni ci ta drukarnia https://drukarniaaria.pl/druk-laserem która ma bogata ofertę oraz atrakcyjne stawki za usługi. Na pewno dołożą swoją cegiełkę do sukcesu twojej firmy.

Moje poprzednie tematy:
20-07-2023 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Reklama
Dzięki różnorodności i skuteczności gadżetów reklamowych jak kubki z logo, kalendarze na biurko czy notesy, warto rozważyć ich wykorzystanie jako część kompleksowej strategii marketingowej. Mają one potencjał do zwiększenia rozpoznawalności marki, budowania lojalności klientów oraz tworzenia pozytywnego wizerunku firmy. Pamiętaj jednak, by dopasować gadżety do charakteru firmy oraz preferencji grupy docelowej, co przyczyni się do jeszcze większego sukcesu kampanii reklamowej.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2023 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklama pawelpruski 28 1,968 05-01-2024 19:32
Ostatni post: barto776
  Reklama pawelpruski 24 885 14-12-2023 16:27
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS