Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOCY !
Autor Wiadomość
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #31
RE: POMOCY !
(25-06-2012 10:53)DarkAngel napisał(a):  Jest tu ktoś kto ma powyżej 18 lat i przeżywał coś podobnego ? Eee ? Dziecko masz mało lato bardzo mało, Twoje problemy są niczym w porównaniu co będzie nie długo. Rodzice ? Na pewno mają jakiś powód, jak nie to im się postaw powiedz co myślisz. Nie masz przyjaciół To chyba nie przez nią, bo przyjaciele są na całe życie ! Głupotą jest namawiane do wyprowacki ! Nie którzy mają naprawdę gorzej i sobie radzą, ciesz się że wgl masz matkę, gdybym cię znał lepiej i mieszkał gdzieś w okolicy dostała byś niezły opieprz ! Zabicie się w takim wieku ? Ha o czym ty marzysz ! Nie dała byś rady się zabić to po pierwsze, po drugie problemy trzeba przechodzić doprowadza to do lepszego charakteru, po trzecie jak się teraz załamujesz ciekawe co będzie w przyszłości. Więc... WEŹ SIĘ W GARŚĆ DZIEWCZYNO !

Zgadzam się tu z Tb wierzcie mi lub nie ale czekają człowieka różne rzeczy. Koleżanko miałem to samo to jest okres gdy matka boi się o dziecko Wink potrwa to do 16 roku życia (o ile zyskasz jej zaufanie) przykładowo mnie mama puszczała tylko z kumplami których dobrze znała i miała numer do jego matki. Lecz zyskałem soie zaufanie mamy i stopniowo przychodziłem później dziś mówie "Mamo bd jutro" kiedyś mówiłem "mamo bd o 19" także według mnie powinnaś sobie to przemyśleć. Osobiście swoje dziecko tez bym tak pilnował bo nie chciałbym by poszło w moje ślady Wink
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
27-06-2012 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomocy Snorlax 19 18,535 11-03-2013 15:04
Ostatni post: Magda.W.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS