Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy zawodowe
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kursy zawodowe
Hejka! Tak jak w temacie. Znacie może jakiś dobry i sprawdzony ośrodek szkoleniowy, który oferuje kursy zawodowe? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym i szukam czegoś naprawdę porządnego. Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/ . Co o niej sądzicie? Faktycznie warto się na nich zdecydować? Czekam na wasze opinie.
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
30-11-2020 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 475
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kursy zawodowe
Jeśli interesuje Was kształcenie zawodowe to polecam zajrzeć na tą stronę. Edunet Poland to naprawdę godne polecenia centrum kształcenia, realizują ciekawe kierunki edukacji, świadczą usługi certyfikacji kształcenia zawodowego.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2022 03:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kursy zawodowe
Całe szczeście w dzisiejszych czasach nie ma problemu ze znalezieniem takiego kursu. W moim przypadku szkolenia takie jak https://radiis.pl/centrum-szkoleniowe/st...a-kurs-sep są dość częste ponieważ moim zdaniem najlepsza możliwa inwestycja to inwestycja w siebie. Zgadzacie się z tym?

Moje poprzednie tematy:
12-01-2022 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kursy zawodowe
A może Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym? Zajęcia prowadzą specjaliści, wiedza przekazywana jest bardzo przystępnie. A gdy potrzebne jest przypomnienie informacji to mamy dostęp do internetowej platformy z materiałami i testami.
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
27-01-2022 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kursy zawodowe
A może ktoś z Was chciałby sobie zrobić profesjonalny kurs sep i zdobyć uprawnienia elektryczne? Mi się wydaje, że warto zdobyć takie kompetencje Wink Z tego, co wiem, to kursy takie przeprowadza na przykład firma A|Cademy Smile Może ktoś z Was miał z nią już wcześniej do czynienia?

Moje poprzednie tematy:
01-07-2023 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,323
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #6
RE: Kursy zawodowe
W tym temacie mogę polecić miejsce gdzie sam odbywałem szkolenia. Wystarczy zajrzeć do MCKK. Jest to miejsce którego celem jest rzetelne i fachowe przekazywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. W ich ofercie znajdują się nie tylko kursy zawodowe czy operatorskie jak m.in kursy na koparki, ale także usługi poligraficzne i badania psychologiczne. A dzięki wpisowi do BUR proponują szkolenia z dofinansowaniem unijnym. Polecam.

Moje poprzednie tematy:
06-07-2023 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kursy SEP foxi 2 232 19-02-2024 12:21
Ostatni post: barto776
  kursy języka angielskiego maminka 38 21,025 18-02-2024 16:35
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS