Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części samochodowe
Autor Wiadomość
toddler00
Member
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Części samochodowe
Na równi z dobrymi częściami jest dobry i sprawdzony mechanik. Od lat korzystam z usług: http://twojmechanik.pl/ - serwis samochodowy. Szczerze polecam, profesjonalna obsługa i duży profesjonalizm Wink

Moje poprzednie tematy:
29-11-2018 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wotciarz
Senior Member
****

Liczba postów: 339
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Części samochodowe
No wiadomo, ze dobry i sprawdzony oraz zaufany mechanik - to podstawa. Ja mam jednego i trzymam sie go od jakis 10 lat mniej wiecej. Juz 3 rozne auta u niego serwisuje i zawsze jest ok. Ostatnio musialem kupic szyby samochodowe przednia i tylnia - takie juz byly zrysowane, ze jak slonce swiecilo - nic nie bylo przez przednia widac, a tylnia miala 3 dziury od kamykow:/ I mechanik szybko i sprawnie wymienil.

Moje poprzednie tematy:
19-12-2018 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayek
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Części samochodowe
Oj z szybami to naprawde jest tragedia, szczegolnie po zimie - ja polecam uzywac zamiast skrobaczki - odmrazacze do szyb. A jezeli chodzi o sklep internetowy z częściami samochodowymi - to moze warto spojrzec na Motonet?? Darmowa wysylka (przy zakupie powyzej 500 zlotych), prosta wyszukiwarka czesci, z ktora nawet laik sobie poradzi, szybka dostawa - zamowienie zlozone do godziny 13 jest wysylane tego samego dnia oraz co wazne - mozliwosc sprawdzenia stanu przesylki przy kurierze (a wiadomo jak to czasem kurierzy 'dbaja' o nasze paczki).

Moje poprzednie tematy:
20-12-2018 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motogirl
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Części samochodowe
Mnie najbardziej interesuje sklep, gdzie dostępna jest pompa wspomagania range rover, ponieważ jest trudna do znalezienia. Może polecicie jakieś miejsce, gdzie dokładnie mi ją zregenerują? Zależy mi na solidniej robocie, bo skoro nigdzie nie ma ich na rynku, to może chociaż dobrze ją naprawią.

Moje poprzednie tematy:
    21-12-2018 11:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Części samochodowe
    Ja akurat nie mam z tym problemu, ponieważ zdecydowałem się postawić na serwis autoryzowany Volkswagena, który moim zdaniem jest najlepszą opcją ponieważ pomimo zakończonego okresu gwarancji na swojego Amarok oraz Transportera mam obniżoną cenę za części, do tego preferencyjną stawkę za pracę mechaników i nadal zapewniają mi kolejnymi przeglądami gwarancję mobilności.

    Moje poprzednie tematy:
    28-12-2018 12:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    michalinka100
    Member
    ***

    Liczba postów: 245
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Części samochodowe
    Jeśli ktoś szuka akumulatora do auta - nieważne, czy osobowego, ciężarowego, dostawczego, ciągnika etc., to koniecznie sprawdźcie ofertę https://www.autopart.pl/ . Ten wiodący producent ma dobre jakościowo modele + na stronie można w wyszukiwarce wpisać interesujące parametry akumulatora, a system wybierze najlepszy dla naszego samochodu.

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2018 15:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Części samochodowe
    Jeżeli będziecie również potrzebowali dobrej jakości części do silników Deutz to polecam odwiedzić ofertę sklepu interntowego https://deutz-sklep.pl/ która ma zdecydowanie największy wybór i jednocześnie świetne ceny w tym zakresie. Dlatego mam nadzieję, że tutaj już odpowiednio Ci pomogą.

    03-01-2019 02:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Części samochodowe
    A wiecie nad czym ja się zastanawiam? Myślę, że może być dla nie odpowiednie foliowanie samochodu. Na stronie http://www.megaoklejanie.pl/oklejanie/fo...ie-28.html można znaleźć informacje na ten temat i profesjonalistów, którzy się tym zajmą. Samochód nie musi być szary i nudny.

    Moje poprzednie tematy:
    03-01-2019 19:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Agusiek55
    Member
    ***

    Liczba postów: 143
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Części samochodowe
    Na pewno warto powierzyć wymiane części i naprawę autoryzowanym serwisom samochodowym. Wtedy na pewno nie będziecie musieli samodzielnie szukać części i martwić się czy to był dobry zakup. Na stronce http://www.ursyncar.pl znajdziecie salon Forda, możecie również probować w serwisach od salonów.

    Moje poprzednie tematy:
    07-01-2019 21:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melaska
    Member
    ***

    Liczba postów: 118
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Części samochodowe
    A jak dbacie o swoje samochody? Ja mam swój garaż i to już jest bardzo dużo. Auto nie musi stać na mrozie przy ulicy, ma swoje ciepłe miejsce Wink Tak samo postanowiłam zaopatrzyć się w produkty do car detailingu. Na stronce https://bigblock.pl znajdziecie bez problemu wszystko co będzie wam potrzebne.

    Moje poprzednie tematy:
    08-01-2019 21:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Przyczepy samochodowe Anja 4 3,114 25-02-2024 01:50
    Ostatni post: magda676
      Kupno części do aut ZIg1987 54 71,851 19-01-2024 16:18
    Ostatni post: katarzynakow

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS