Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma budowlana jaki sprzęt
Autor Wiadomość
sandersania
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Firma budowlana jaki sprzęt
Witam,

Wraz z bratem planujemy założyć prywatną firmę budowlaną, obecnie oprócz wyszukiwania nowych pracowników musimy znaleźć potrzebne do pracy narzędzia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z urządzeniami typu pily tasmowe do metalu . Będę zobowiązany za jakiekolweik wskazówki albo pomoc. Może ktoś z was także prowadzi podobny biznes. Wszytkie wskazówki mile widziane!

Moje poprzednie tematy:
29-06-2018 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Firma budowlana jaki sprzęt
Oprócz profesjonalnego sprzętu w takiej firmie budowlanej na pewno przydadzą Wam się również tworzywa sztuczne wysokiej jakości. Możecie je zamówić na przykład w firmie Plexikord, która jest jednym z największych dystrybutorów takich tworzyw na całym Górnym Śląsku Smile Możecie z ich strony liczyć też na profesjonalne doradztwo, tak więc polecam Smile

Moje poprzednie tematy:
25-01-2019 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Firma budowlana jaki sprzęt
Jeśli prowadzicie własną firmę, na pewno przyda się namiar na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Dzięki temu programowi prowadzenie samodzielnej księgowości staje się dziecinnie proste. Można wystawiać faktury i od razu wysyłać je tam gdzie trzeba. Dodatkowym plusem jest integracja z drukarką fiskalną, magazynem oraz systemem ksiegowości online.

Moje poprzednie tematy:
07-02-2019 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek320
Member
***

Liczba postów: 218
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Firma budowlana jaki sprzęt
Wszystko zależy od tego czego dokładnie potrzebujecie przy swoich realizacjach. Ja właśnie na tej zasadzie skupowałem wszystkie narzędzia oraz akcesoria. Szykowało się jakieś konkretne zlecenie to kupowałem to wszystko co było potrzebne. Niedawno potrzebowałem klucza dynamometrycznego i dopiero po dwóch latach prowadzenia firmy kupiłem taki jaki chciałem. Smile Wybrałem odpowiedni dzięki temu artykułowi https://narzedziowy24.eu/blog/czym-jest-...ometryczny i jestem z niego bardzo zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
    08-02-2019 15:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Firma budowlana jaki sprzęt
    Własna firma budowlana to naprawdę świetny pomysł na biznes! Coś o tym wiem, bo też prowadzę taką firmę z mężem Smile Ja zajmuje się głównie księgowością, sprawami kadrowymi no i oczywiście kupowaniem sprzętu i potrzebnych materiałów. Co prawda nie znam się za bardzo na sprzęcie, ale mój mąż za to jest tu ekspertem! Zawsze sporządza mi dokładną listę zakupów i zamówień, które mam złożyć. Ostatnio chciał nowe, precyzyjne narzędzia diamentowe od https://www.husqvarnacp.com/pl/narzedzia-diamentowe/ . Skontaktowałam się z firmą husqvarna i udało mi się zamówić wszystko, co zażyczył sobie mój mąż Big Grin Było to kilka miesięcy temu i od tej pory mamy coraz to więcej zamówień! Nie sądziłam, że porządny sprzęt może tak dobrze wpłynąć na renomę firmy i sprawić, że klienci będą częściej do nas wracać. Teraz pracujemy z największą precyzją, bo materiały takie jak kamień, beton i stal są cięte równo, dokładnie i sprawnie. A to zapewnia nam komfort pracy, dużo większą dokładność no i zadowolenie klientów Smile

    Moje poprzednie tematy:
    08-03-2019 17:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Yayo
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 720
    Dołączył: Apr 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Firma budowlana jaki sprzęt
    To fakt, że to świetny pomysł na biznes. Obecnie jest bardzo duże zainteresowanie budową domów i tak naprawdę brakuje fachowców do wykonywania prac budowlanych. Jeśli zdecydujecie się na założenie własnej firmy budowlanej to poza ciężkim sprzętem budowlanym warto też pomyśleć o zakupie takiego wyposażenia jak kontenery stalowe, które mogą służyć do transportu materiałów a także gromadzenia odpadów budowlanych. Bardzo duży wybór pojemnych kontenerów oferuje firma Ekombud. To polski producent kontenerów stalowych. Warto zapoznać się z ich ofertą.

    Moje poprzednie tematy:
    12-03-2019 13:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Firma budowlana jaki sprzęt
    Przede wszystkim potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Firma budowlana powinna dysponować wyposażeniem dobrym, solidnym i takim, które pozwala na szybkie i bezpieczne wykonanie prac. Podczas każdej budowy niezbędne są szalunki stropowe, które służą do podtrzymania konstrukcji stropu. Bardzo dobre elementy szalunków oferuje sklep PHU Prata z Krakowa . Tu znajdziecie podpory, dźwigary, blaty oraz akcesoria szalunkowe.

    Moje poprzednie tematy:
    12-03-2019 15:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Firma budowlana jaki sprzęt
    Przed budową domu czy innego budynku na pewno musimy się zastanowić, jak przygotować teren pod budowę. Także hale plandekowe możemy mieć jak potrzebujemy pomieszczenia tylko na chwilę.

    Moje poprzednie tematy:
    20-03-2019 21:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Firma budowlana jaki sprzęt
    Koparki, walce, spycharki... trochę tych maszyn jest.

    Moje poprzednie tematy:
      21-03-2019 12:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ninjaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 642
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Firma budowlana jaki sprzęt
      Jeśli pracujecie w branży budowlanej lub sami majsterkujecie raz na jakiś czas to na pewno warto zainwestować w dobrej jakości narzędzia i akcesoria, które w takich pracach bardzo się przydają. Jak chociażby taki spray do papieru, kartonów czy styropianu http://aciro.pl/spray-77-do-papieru-kart...pianu.html. Super jakość i niewygórowane ceny. Myślę, że trzeba korzystać z takich rozwiązań bo one zwyczajnie bardzo ułatwiają prace Smile

      Moje poprzednie tematy:
      31-03-2019 11:57
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Własna firma Guwen 64 11,169 Wczoraj 11:21
      Ostatni post: dajuber
        Własna firma halka 51 15,110 25-04-2024 15:49
      Ostatni post: barto776

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS