Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egzaminy do policji
Autor Wiadomość
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
egzaminy do policji
Witam, czy są tu osoby, które przechodziły egzaminy do policji? Jak Wam poszło? Czy testy multiselect
są trudne? Czytałem, że mało osób je przechodzi. Może jest ktoś tutaj kto jest w temacie i mógłby podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami? Są różne strony w sieci gdzie są testy do policji testywiedzyogolnej, ale chciałbym pogadać z kimś, kto tego rzeczywiście doświadczył. Z góry dzięki!

Moje poprzednie tematy:
27-06-2018 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: egzaminy do policji
Trzeba w pierwszej kolejności złożyć podanie. Wzór znajdziecie tutaj https://odpowiedzi.com.pl/testy-do-polic...licji.html . Poza tym jest tam też sporo informacji i porad. Kolejnym etapem jest oczywiści egzamin. Niewątpliwie trzeba się do niego dobrze przygotować, aby bez problemu zdać testy pisemne i sprawnościowe.

Moje poprzednie tematy:
13-08-2020 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: egzaminy do policji
Trzeba również przejść rozmowę kwalifikacyjną. Generalnie uważam, że należy się bardzo dobrze przygotować. Tutaj https://odpowiedzi.com.pl/news/artykuly/...ganizowany sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych informacji. Między innymi dowiecie się jak się przygotować na wywiad zorganizowany.

Moje poprzednie tematy:
31-05-2021 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS