Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szczotka prostująca
Autor Wiadomość
talassa
Member
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
szczotka prostująca
Dziewczyny co sądzicie o takim gadżecie do wlosów? Któraś z Was ma i podzieli się opinią? niezła promocja jestw saturnie teraz na te marki babyliss,

Moje poprzednie tematy:
22-06-2018 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: szczotka prostująca
A skoro już o szczotkach do włosów mowa, to czy wiecie, że mając włosy przedłużane lub zagęszczane powinniście do ich czesania używać specjalnych szczotek? Są one dostępne na przykład w sklepach internetowych, ciekawa oferta znajduje się tutaj, polecam się rozejrzeć Wink Tym bardziej, że wcale takie szczotki drogo nie wypadają.

Moje poprzednie tematy:
30-05-2019 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
persymona
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: szczotka prostująca
Babyliss ma bardzo fajne urządzenia, widzialam, że w mediamarkt teraz kilka ich sprzętów ma obniżone ceny, m.in. prostowice, loko-suszarki, sama myślę czy nie kupić już teraz bo chciałam siostrze na urodziny kupić lokosuszarkę i właśnie mój upatrzony model jest w promocjii

Moje poprzednie tematy:
26-07-2019 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tereska087
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: szczotka prostująca
A nawet zastanawiałam się nad zakupem szczotki prostującej, ale ostatecznie chyba jednak odejdę od tego pomysłu. Za to przyda mi się jakaś porządna zwykła szczotka do włosów, najlepiej taka, która zmieści się w torebce. Dużo słyszałam na temat tych szczotek - https://www.cocolita.pl/tangle-teezer-compact. Myślicie, że są warte zakupu? Widziałam, że są na ten moment bardzo popularne i chętnie wybierane.

Moje poprzednie tematy:
    08-12-2019 17:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS