Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak walczyć z chorobą alkoholową?
Autor Wiadomość
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #31
RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
Poczytajcie sobie jak działa kava kava. Jest to roślina o różnorodnym zastosowaniu. Przede wszystkim jest to dobra alternatywa dla alkoholu. Działanie jest podobne, ale nie uzależnia i nie ma po niej kaca. Pomaga walczyć z uzależnieniem, a to jest duży plus.

Moje poprzednie tematy:
14-04-2019 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
A Esperal? Słyszeliście o czymś takim? To inaczej tzw. wszywka alkoholowa. Jest częścią terapii awersyjnej. Tu https://chirurg-24.pl/oferta/wszycie-esperalu/ miejsce, gdzie można całą dobę wykonać taki zabieg. Nie jest to bolesne, trwa chwilę, a faktycznie może pomóc pozbyć się nałogu.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2019 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
Najskuteczniejszą formą leczenia alkoholizmu zawsze jest terapia w odpowiednim ośrodku. Alkoholik żeby wyjść z nałogu potrzebuje wsparcia - profesjonalnego ze strony terapeuty, psychologa i mentalnego, życzliwego od najbliższych. Skutecznej terapii można szukać u http://terapiaeuropejska.pl/. Mają bardzo dobre opinie i potwierdzone przypadki wyleczenia alkoholizmu, narkomanii itp.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2019 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
Nie tylko kobiety nadużywają alkoholu. Problem ten dotyka niestety coraz więcej osób, także mężczyzn i to w różnym wieku. Często przyczyną jest stres, nerwy, praca, życiowa sytuacja. Głównie te czynniki popychają ludzi do coraz częstszego spożywania alkoholu, które z czasem przeobraża się w nałóg nad którym nie mają kontroli. Dla alkoholików zaleca się odtruwanie alkoholowe, które oczyszcza organizm z toksyn. Już po kilkugodzinnej sesji, pacjent poczuje się oczyszczony.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2021 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.natableta.pl/kamagra/

Moje poprzednie tematy:
26-04-2021 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
Moim zdaniem warto skontaktować się z psychologiem. Wielu psychologów w dobie pandemii przyjmuje pacjentów także online. Tak działa na przykład poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
    05-05-2021 18:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Layla16
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 885
    Dołączył: Sep 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
    Ja także uważam, że problem alkoholowy dotyka w równym stopniu zarówno kobiety jak i mężczyzn. Jako że miałam do czynienia z alkoholikiem, polecę wam zabieg zwany odtruciem. Kiedy już uda nam się namówić uzależnionego na leczenie, wybór zwykle pada na terapię. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty leczenia, pacjent powinien być odpowiednio przygotowany. Dzięki odtruciu alkoholowemu w Gdańsku, pacjent może poczuć się lepiej dzięki oczyszczeniu organizmu z niebezpiecznych toksyn oraz odpowiedniemu nawodnieniu.

    Moje poprzednie tematy:
    19-08-2021 20:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kazikdobry
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 871
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: Jak walczyć z chorobą alkoholową?
    (13-06-2018 12:38)kostka napisał(a):  Zauważyliscie, jak dużo kobiet w tej chwili nadużywa alkoholu? Skąd to się wzięło? Czy nie ma jakiś skutecznych sposobów na walkę z tą fala kobiecego alkoholizmu? Czy w ogole są jakies skuteczne metody leczenia alkoholików? Bo wydaje się, że takich osób zamiast ubywać to ciągle przybywa.

    Niestety jest to problem który dotyka wszystkich, skala alkoholizmu w Polce jest ogromna i pogłębiająca.
    Warto skorzystać z pomocy specjalistów , detoks i wszywka przynoszą dobre korzyści.
    Słyszałem dobre opinie o klinice https://odoklinika.pl/terapia-uzaleznien-poznan/

    [Obrazek: pexels-askar-abayev-5638748-580x360.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    22-11-2021 15:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jak skończyć z paleniem? niemenka 165 120,669 10-06-2021 13:13
    Ostatni post: helena_trojanska
    Wink Jak przemycaliście % na wycieczkach szkolnych Ysaniver 0 1,243 25-01-2019 14:49
    Ostatni post: Ysaniver

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS