Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroba lokomocyjna?
Autor Wiadomość
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Choroba lokomocyjna?
Dziewczyny mam straszna chorobę lokomocyjną. Mama mówi, że jest ona od zawsze. Czy jest szansa by jakoś złagodzić jej objawy. Zamówiłam już te dwa specyfiki https://www.e-zikoapteka.pl/leki-na-chor...cyjna.html, ale nie do końca wiem czy dam rade dojechać bez objawów na te wakacje. Czy znacie jakieś jeszcze inne sposoby by jakoś przetrwać tą podróż?

Moje poprzednie tematy:
12-06-2018 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal98
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Choroba lokomocyjna?
Witam, chcę przekazać informacje z mojego doświadczenia jakie zebrałem podczas zmagania się z moja chorobą lokomocyjną, niestety chyba juz wszystko przetestowałem wraz z dodatkowymi różnymi sposobami, jak pewnie już słyszeliście o zaklejaniu pępka i jeździe z otwartym oknem i wystawiona ręką, bardzo się cieszę bo trafiłem ostatnio na polecenie ww.imbifem.pl podszedłem dość sceptycznie do tematu, ale jak po kilku pokonanych trasach nie odczułem mdłości to bardzo się ucieszyłem jest to środek godny dalszego polecenia.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2020 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Choroba lokomocyjna?
Najgorzej jest u dzieci. Później mniej więcej się to normuje, ale zawsze jakieś dolegliwości zostają. Ja przykładowo bez problemu mogę jeździć tylko komunikacją miejską. Samochodem daję radę, ale tylko jeśli sam kieruję autem. Są też takie dni, że nie mogę jeździć autem w ogóle. Dlatego na wakacje jeżdżę autobusami po prostu. Wtedy mam pewność, że będą udane. Bilety zamawiam za pośrednictwem https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy. U nich zawsze znajdę dobre połączenia.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2021 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS