Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty przez internet ?
Autor Wiadomość
sanqi
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Buty przez internet ?
Pewnie że się opłaca, zamówiłam oryginalne buty Diesel, kosztowały połowę tego co stacjonarnie. Normalnie nigdy bym sobie nie mogła na nie pozwolić. A są oryginałki na bank!

Moje poprzednie tematy:
27-06-2018 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maksowa
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Buty przez internet ?
Ja bardzo często kupuję buty dla kobiet w internecie. Jest dużo więcej ciekawych, modnych modeli, w przystępnych cenach, odpowiednich na każdą kieszeń. Jakoś też jest bardzo dobra, spokojnie kilka sezonów można w nich przechodzić (oczywiście w ramach rozsądku). Najlepiej jest znać swój rozmiar stopy w cm i wtedy nie ma problemu z doborem odpowiedniego obuwia Smile

Moje poprzednie tematy:
    27-06-2018 14:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    niemenka
    Member
    ***

    Liczba postów: 169
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Buty przez internet ?
    Sama kiedyś trochę obawiałam się zamawiania przez internet butów ale to dlatego, że nie wiedziałam co mi przyjdzie. Balam sie nieodpowiedniego rozmiaru i odsyłania. Aktualnie lubię dokłądnie wymierzyć sobie rozmiar buta przed zakupem, dzięki temu ryzyko jest znikome.

    Poza tym są sklepy, które oferują darmową dostawę kurierem i zwrot, tak więc jeśli nawet to co zamówiliście nie bedzie Wam odpowiadało to możecie to zwrócić bez zału....

    Zerknijcie sobie do Answear:
    https://answear.com/p/trampki-i-tenisowki-2389-k.html

    Aktualnie mają tam bardzo dobre zniżki na trampki i tenisówki.

    Moje poprzednie tematy:
    17-07-2018 14:25
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Nikolll
    Member
    ***

    Liczba postów: 141
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Buty przez internet ?
    Ja ogólnie prawie wszystko kupuję online wychodzi naprawdę sporo taniej i nie trzeba biegać po galeriach a tego strasznie nienawidzę, szczególnie jak nie mogę znaleźć tego po co przyszłam. buty sportowe przeważnie zamawiam na sport-zone.pl bardzo często są tam promocje także zaglądam.

    Moje poprzednie tematy:
      20-07-2018 02:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kamilwoszczyna
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 756
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Buty przez internet ?
      Ja zamawiam internetowo Wink przede wszystkim dlatego że mi łatwiej znaleźć wtedy rozmiar no i większy wybór butów jest ogólnie. Na https://www.ataf.pl/pr/109/0/adidas mają naprawdę fajne i dobre ceny to zawsze coś upatrzę

      Moje poprzednie tematy:
      04-08-2018 13:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      MarekP
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 37
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Buty przez internet ?
      Czy warto? Ja uważam: TAK, TAK i zdecydowanie TAK. Chyba największym odstraszaczem wszystkich modnych butików i eleganckich sklepów obuwniczych są hiperuprzejmie sprzedawczynie, które witają Cię jeszcze zanim wejdziesz do sklepu a potem chodzą za Tobą jak cień bo bardzo chcą pomóc. Buty przez internet nigdy nie zadają pytań Big Grin
      Ponadto - przekopujesz tyle stron ile chcesz, drążysz z czego są zrobione, czytasz opinie, oglądasz wersje kolorystyczne i przebierasz w rozmiarach i fasonach. Nawet codzienne baleriny, których na rynku pełno są łatwiejsze do znalezienia - nie musisz wchodzić do 25 sklepów żeby obejrzeć 4 pary, tylko wszystkie masz w zakładkach. Tak trafiłam na moje ulubione "codzienniki" https://www.mimoda.pl/product-pol-25774-...AZKI.html, absolutnie nie żałuję mojego spontanicznego zakupu, który nie tylko poprawił mi humor ale dostarczył szczęście w żywej postaci!

      Moje poprzednie tematy:
      17-08-2018 14:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 852
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Buty przez internet ?
      Ja zamawiam tylko przez internet buty. Jest tak słaby wybór w centach handlowych że internet wydaje się jedynym logicznym wyjściem, jeśli chce się dostać upragnione buty. Sandały ostatnio zamówiłam z https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-d...e-107.html i jestem bardzo zadowolona

      Moje poprzednie tematy:
      25-06-2019 18:22
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zosienka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,758
      Dołączył: Feb 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Buty przez internet ?
      Polecam w wolnej chwili zajrzeć na stronę https://www.butki.pl/. Znajdziecie tam bardzo duży wybór obuwia dla całej rodziny. Jestem pewna, że coś Wam się spodoba.

      Moje poprzednie tematy:
      27-06-2019 12:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kris12
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,101
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Buty przez internet ?
      Tutaj https://butymodne.pl/sandalki-dziewczece...61751.html macie buty dla dziecka. Takie sandałki dziewczęce są idealne na takie upały. Oczywiście sklep oferuje również obuwie damskie oraz męskie, wiec z powodzeniem można zrobić kompleksowe zakupy.

      Moje poprzednie tematy:
      02-07-2019 23:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      maja_9
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 283
      Dołączył: May 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Buty przez internet ?
      Bogaty wybór i unikalny design butów oferowanych w https://www.alittleglamour.eu to coś co ich wyróżnia na tle innych sklepów. Buty od nich uwodzą każdego uwodzą wzornictwem, kolorystyką, detalem oraz jakością.

      Moje poprzednie tematy:
        04-07-2019 14:40
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Lubicie zakupy przez internet? Olaprima 71 15,356 20-03-2024 12:00
        Ostatni post: dajuber
          Buty na jesień? Myszka 10 3,463 19-04-2023 18:09
        Ostatni post: jowitta41

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS