Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
badania usg
Autor Wiadomość
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: badania usg
Jak poszukujesz naprawdę dobrej kliniki w której wykonasz USG to polecam poradnie jaką jest Rex Medica, wykonują badanie usg warszawa każdego rodzaju w tym nawet tętnic szyjnych czy serca. Z pewnością nie zawiedziesz się jakością usług jakie świadczy ta poradnia. Nie uświadczysz tutaj terminów na za kilka miesięcy jak w przypadku innych klinik.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2021 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
venar
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: badania usg
Moja żona miała robione usg w szpitalu medicover, ale nie było to zwykłe badanie. Tam robią sonovaginografię, czyli usg z kontrastem które robi się w diagnostyce endometriozy

Moje poprzednie tematy:
21-04-2021 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: badania usg
Sylka, w Warszawie też Ci mogę polecić klinikę https://babkamedica.pl/ i od USG jamy brzusznej albo tarczycy jest tu dr Zuzanna Kaszycka. Dobra lekarka, z dużą wiedzą i życzliwością. Ja u niej byłam 2 razy na usg i poświęciła mi wiele casu, odpowiedziała na każde pytanie. Bardzo to doceniam.

Moje poprzednie tematy:
03-05-2021 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: badania usg
Bardzo dobry sprzęt USG mają w Multimedzie w Warszawie. Tutaj - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ zerknijcie sobie na cennik ich badań. Ja miałem niedawno robione u nich USG nadgarstka i centrum zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, więc polecam.

Moje poprzednie tematy:
27-02-2022 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,044
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #15
RE: badania usg
Korzystanie z usług lekarza online posiada naprawdę wiele korzyści, dlatego w razie problemów ze zdrowiem korzystam wyłącznie z takiego rozwiązania. Dzięki takim wizytom macie szanse uzyskać recepta online bez wychodzenia z domu.

Moje poprzednie tematy:
23-05-2022 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: badania usg
Badanie usg to jedno z podstawowych badań wykonywanych w ciąży. Niektórzy lekarze za jego pomocą sprawdzają zdrowie dziecka nawet na każdej wizycie. A jakie jeszcze inne badania warto wykonać podczas tych 40 tygodni? Na pewno szczegółowe prenatalne badania po 35 roku życia w ciąży są zalecane, nie mniej każda młoda mama także powinna się na nie zdecydować. Szczególnie, że są teraz takie badania nie stwarzające zagrożenia dla ciąży.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2022 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  badania Bonk80 57 11,584 25-10-2023 12:37
Ostatni post: albatros
  Badania w ciąży Emma 0 143 21-08-2023 07:52
Ostatni post: Emma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS