Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro 2012
Autor Wiadomość
Sebas
Początkujący
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #61
RE: Euro 2012
Irlandcy kibice i Polscy się bardzo lubią i dlatego są tak przyjaźnie nastawieni dla mieszkańców Poznania. Zresztą wczoraj Polacy+Irlandczycy odparli atak Chorwatów
A u nas w Polsce też się tak bawią ale na meczach ligowych teraz cała scena kibicowska patrzy się na Polskę to my jesteśmy najlepsi w Europie!!

A co do Polski bilety dostali ludzie tylko od wusztów którzy nie dopingują kadry nie zdzierają dla niej gardła tylko oglądają mecz atmosfera była w kadrze na STADIONIE NARODOWYM ale w Chorzowie( który dalej posiada ten tytuł) tam był doping było wszystko a teraz liczą się pieniądze np: Polska bodajże w 2008 roku też bardzo dobrze się pokazała za granicą gospodarze nigdy ale to nigdy się dobrze nie pokażą bo jakoś rząd przeszkadza prawdziwym fanatykom wejść na mecz
Moje poprzednie tematy:


Uległość Rosji i strach przed niemieckim wrogiem,
młodzi ludzie z karabinem stają czołgom na ich drodze
i nie ważna jest przewaga, jeden drugiemu pomaga,
chęć wolności jest tu większa. Polak masz w Polaku brata.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2012 01:04 przez Sebas.)
11-06-2012 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #62
RE: Euro 2012
Hmm zobaczymy co bd w Warszawie we wtorek mam nadzieje że nasi kibole zrewanżują sie za pobicia pracowników stadionu przez ruskich.
Co do dopingu to k**** pojechał bym i jest to moje marzenie jechać na reprezentacje o bilet nie łudziłem sie nawet ;/ A najbardziej mnie boli to że nie ma w moim mieście strefy kibica, lecz dajemy sobie rade w barach chociaż są przepełnione wszystkie Tongue Po meczu Polska-Grecja jeszcze mnie gardło boli Tongue
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
11-06-2012 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ktsa
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #63
RE: Euro 2012
I zaczynamy przygotowanie do meczu Polska -Rosja. Oby góra nasze orły były. !!!!!

Moje poprzednie tematy:
    12-06-2012 21:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika
    achi009
    Member
    ***

    Liczba postów: 79
    Dołączył: Jun 2012
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #64
    RE: Euro 2012
    Hmm.. Nie było źle;>
    Ta repeta błaszczykowskiego <3.

    Jak wygramy z czechami ( i rosja wygra z grecją ) to mamy szanse na wyjscie z grupy;D

    Moje poprzednie tematy:
    13-06-2012 00:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika
    Sebas
    Początkujący
    ***

    Liczba postów: 59
    Dołączył: Jun 2012
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #65
    RE: Euro 2012
    (11-06-2012 19:25)Misterio napisał(a):  Hmm zobaczymy co bd w Warszawie we wtorek mam nadzieje że nasi kibole zrewanżują sie za pobicia pracowników stadionu przez ruskich.
    Co do dopingu to k**** pojechał bym i jest to moje marzenie jechać na reprezentacje o bilet nie łudziłem sie nawet ;/ A najbardziej mnie boli to że nie ma w moim mieście strefy kibica, lecz dajemy sobie rade w barach chociaż są przepełnione wszystkie Tongue Po meczu Polska-Grecja jeszcze mnie gardło boli Tongue


    W Wawie było fajnie i gorąco z tego co widziałem nawet w strefach kibica się bili ale niestety bardzo wielu ludzi zostało złapanych przez wiadomo kogo ale ogółem marsz na + Tongue
    Polscy patrioci pokazali że nie zapomnieli o tym co nam zrobili rosjanie!!!

    19-06-2012 19:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika
    Wątek zamknięty 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Reggae Festiwal Wodzisław 2012 Misterio 15 15,043 11-06-2012 21:31
    Ostatni post: Misterio

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS