Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smart Kid Belt
Autor Wiadomość
Inka
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Smart Kid Belt
Natknęłam się na to urządzenie podczas ostatnich niedzielnych zakupów. Zastanawiam się czy słyszeliście lub użytkujecie takie alternatywne rozwiązanie do fotelików przeznaczonych dla starszych dzieci? Jak się sparwuje to urządzenie w praktyce?

Moje poprzednie tematy:
29-05-2018 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylvia.63
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Smart Kid Belt
Tak, słyszałam, widziałam i nawet użytkuję. Dla starszego dzieciaka to wręcz idealne rozwiązanie. Zawsze można mieć przy sobie, zajmuje mało miejsca i można zawsze wykorzystać. Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Moje poprzednie tematy:
    01-06-2018 00:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inka
    Member
    ***

    Liczba postów: 56
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Smart Kid Belt
    Chciałam zakupić do swego 6-latka i zastanawiam się czy aby napewno jest to dobre zabezpieczenie do auta. Czy to urządzenie zostało jakoś sprawdzone zanim weszło do sprzedaży i czy będzie respektowane w razie kontroli przez policję?

    04-06-2018 15:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    brzezinsky
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Smart Kid Belt
    Widziałem to rozwiązanie w sklepie i z ciekawości poszukałem na YT czy ktoś już coś o tym mówił. Znalazłem filmy z testów wypadków wykonanych przez PIMOT. Wygląda to moim zdaniem bardzo dobrze. Z tego co wiem, skoro urządzenie ma atest na całą europę (czy tam homologacje) to u nas nikt nie przyczepi sie do tego. Dodatkowo sama ustawa określa, że to nie tylko foteliki ale i inne urządzenia dopuszczone do użytku.

    Moje poprzednie tematy:
    10-06-2018 14:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    konat
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 11
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Smart Kid Belt
    (10-06-2018 14:51)brzezinsky napisał(a):  Widziałem to rozwiązanie w sklepie i z ciekawości poszukałem na YT czy ktoś już coś o tym mówił. Znalazłem filmy z testów wypadków wykonanych przez PIMOT. Wygląda to moim zdaniem bardzo dobrze. Z tego co wiem, skoro urządzenie ma atest na całą europę (czy tam homologacje) to u nas nikt nie przyczepi sie do tego. Dodatkowo sama ustawa określa, że to nie tylko foteliki ale i inne urządzenia dopuszczone do użytku.

    Całkiem ciekawe rozwiązanie. Nie zawsze jest możliwość chodzenia z własnym fotelikiem, więc takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi. Ja zawożę dziecko do szkoły a żona czasami odbiera (gdy ja nie mogę). Żona nie jeździ swoim autem - czasami to taksówka ale coraz częściej Traficar. Ciężko by było zostawiać fotelik w szkole. A tak Smart Kid Belt żona ma zawsze ze sobą.

    Moje poprzednie tematy:
      11-06-2018 16:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Inka
      Member
      ***

      Liczba postów: 56
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Smart Kid Belt
      Dzięki za podpowiedzi. Obejrzałam testy zderzeniowe i muszę przyznać, że przekonałam się do tego urządzenia i postanowiłam je zakupić. Myślę, ze świetnie się sprawdzi podczas wakacji gdy dziecko będzie podróżowało z nami zagranicę lub w przypadku gdy dziadkowie będą chcieli z nim pojechać na jakąś wycieczkę. Nie będą musieli dźwigać ciężkiego fotelika, no i montaż jego będzie znacznie łatwiejszy.

      29-06-2018 21:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Aldona
      Member
      ***

      Liczba postów: 50
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Smart Kid Belt
      Ja nie słyszałam o tym urządzeniu i bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek gdyż rozwiązanie to byłoby idealne podczas naszego rodzinnego wypadu za granicę. Z fotelikiem podróżowanie jest dość uciążliwe, a to schowam do bagażu i nawet go zbytnio nie obciążę. Musze wybrać się zatem na zakupy przed wylotem.

      Moje poprzednie tematy:
      24-07-2018 20:55
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      sylvia.63
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 11
      Dołączył: Dec 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Smart Kid Belt
      (11-06-2018 16:02)konat napisał(a):  
      (10-06-2018 14:51)brzezinsky napisał(a):  Widziałem to rozwiązanie w sklepie i z ciekawości poszukałem na YT czy ktoś już coś o tym mówił. Znalazłem filmy z testów wypadków wykonanych przez PIMOT. Wygląda to moim zdaniem bardzo dobrze. Z tego co wiem, skoro urządzenie ma atest na całą europę (czy tam homologacje) to u nas nikt nie przyczepi sie do tego. Dodatkowo sama ustawa określa, że to nie tylko foteliki ale i inne urządzenia dopuszczone do użytku.

      Całkiem ciekawe rozwiązanie. Nie zawsze jest możliwość chodzenia z własnym fotelikiem, więc takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi. Ja zawożę dziecko do szkoły a żona czasami odbiera (gdy ja nie mogę). Żona nie jeździ swoim autem - czasami to taksówka ale coraz częściej Traficar. Ciężko by było zostawiać fotelik w szkole. A tak Smart Kid Belt żona ma zawsze ze sobą.

      Widzę podobne działania jak u mnie Wink Łatwiej mi zabrać do torebki Smart Kid Belt niż męczyć się z fotelikiem. Nie zawsze jest możliwość jego przeniesienia czy schowania w docelowym miejscu. Często jadę autem TrafiCar, więc nie moge liczyć, że w komplecie zastanę odpowiednie zabezpieczenie. Ten pas mnie ratuje w takim momencie.

      21-08-2018 22:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS