Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent na chrzciny
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Prezent na chrzciny
Witajcie! mam do was pytanko , doradźcie mi co mam kupić dziecku na chrzciny , nie bardzo wiem co sie teraz daje. wszyscy daja pieniądze i zabawki , a ja chcę by prezent byl dla niego pamiątka i nawiązywał do tego najwazniejszego dnia w jego życiu . Znalazłam cos takiego https://www.swietymarek.com/srebro-medal...511,1.html jak myślicie dobry pomysł do tego album dla dziecka na zdjęcia . Poradzcie mi coś . Pozdrawiam

Moje poprzednie tematy:
28-05-2018 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Prezent na chrzciny
hmmm wiesz co medalik jest fajną pamiątką ale weź pod uwagę, że takie malutkie dziecko nic z tego nie ma. Ja mimo wszystko dorzuciłabym jakąś zabawkę np gryzak dla niemowląt https://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-wg...26625.html . Zajrzyj do sklepu Epinokio - u nich znajdziesz duży wybór zabawek dla dzieci do roku (starszych także). Taki gryzak nie kosztuje dużo bo około 25 zł a dziecko będzie miało frajdę. Mój syn bardzo lubił bawić się gryzakami, przekładać je z raczki do rączki, oglądać itp.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2018 19:44 przez Manianna.)
02-06-2018 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward1989
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Prezent na chrzciny
uważam, że najlepszą opcją jest zapytanie rodziców, czego im brakuje... co chcieliby dla dziecka. Nikt nie wie tego najlepiej, co mogłoby się przydać, jak właśnie rodzice Smile

Edi,
profesjonalna kosmetyczka Gdynia

Moje poprzednie tematy:
    13-06-2018 09:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ArekW
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 816
    Dołączył: Aug 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Prezent na chrzciny
    (02-06-2018 19:44)Manianna napisał(a):  hmmm wiesz co medalik jest fajną pamiątką ale weź pod uwagę, że takie malutkie dziecko nic z tego nie ma. Ja mimo wszystko dorzuciłabym jakąś zabawkę np gryzak dla niemowląt https://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-wg...26625.html . Zajrzyj do sklepu Epinokio - u nich znajdziesz duży wybór zabawek dla dzieci do roku (starszych także). Taki gryzak nie kosztuje dużo bo około 25 zł a dziecko będzie miało frajdę. Mój syn bardzo lubił bawić się gryzakami, przekładać je z raczki do rączki, oglądać itp.

    Dokładnie, lepiej kupić coś co dziecku się przyda- aktualnie lub za jakiś czas. Przecież nawet nie wiemy czy taki biżuteryjny drobiazg się spodoba. A szkoda żeby prezent wylądował w lombardzie w przyszłości.

    Moje poprzednie tematy:
    16-06-2018 00:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    automaniak1965
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 39
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Prezent na chrzciny
    Też ostatnio staliśmy przed podobnym dylematem. Oczywiście najlepiej kupić coś praktycznego. Więc radzę po prostu zapytać rodziców, co potrzebują. U nas padło na nowe śpioszki, bo te z wyprawki okazały się częściowo za małe. Odpowiedni rozmiar to jedno, ale liczy się też jakość materiału. Najlepiej zwrócić uwagę na oznaczenia na metce. Tam są wszystkie istotne informacje.

    Moje poprzednie tematy:
      18-06-2018 15:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        prezent dla mamy Łucja 197 133,074 13-01-2024 14:55
      Ostatni post: patisia78
        Prezent na chrzest Oliwia 8 1,427 24-08-2023 12:35
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS