Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca jako kierowca uber?
Autor Wiadomość
Sarah
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Praca jako kierowca uber?
Cześć,
ktoś pracował/pracuje? Zastanawiam się nad podjęciem dodatkowej pracy na wieczór lub weekendy...auto mam, działalności nie mam...ale znalazlam firmy oferujące możliwość jazdy dla uber bez własnej działalności gospodarczej http://euroseller.pl

Czy ktoś coś słyszał o takiej formie dorobienia? Czy jest to legalne?

Jak oceniacie korzystanie z tego typu usługi? Zdarzyło mi się jechać raz - wrażenia pozytywne, jednak dużo naczytałam się, że jest to nielegalny przewóz osób. Ktoś z Was może dorabia w ten sposób? Słyszałam, że kobiety też można spotkać w tej branży (takie trochę taxi)
Moje poprzednie tematy:


WSAiB studia Gdynia
26-05-2018 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Praca jako kierowca uber?
W takim razie, jeżeli przyszedł moment na poszukiwania nowej pracy, bo na starym stanowisku już się nie odnajdujecie i jednocześnie potrzebujecie konkretnych zmian to możecie zawsze wziąć pod uwagę także wyjazd za granicę. Jeśli nic Was tutaj nie trzyma, jeśli na przykład interesuje Cię praca za granicą bez znajomości języka to możesz sprawdzić sobie różne opcje na portalu FachPraca. Pozdrawiam serdecznie, koniecznie dajcie znać jak tam się poszukiwania udały!

Moje poprzednie tematy:
14-01-2023 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca pawelpruski 5 481 21-12-2023 15:09
Ostatni post: barto776
  Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,703 26-11-2023 20:09
Ostatni post: Aldonka88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS