Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,512
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Meble
Chce kupić do mojego hotelu nowe meblowe wyposażenie. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która będzie w stanie zagwarantować dobre jakościowo meble to dajcie namiar. Oczywiście istotna będzie także estetyka więc ta kwestia dla mnie również będzie miała duże znaczenie. Liczę na Wasze podpowiedzi pod tym kątem.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2020 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
Cóż, na naszym rynku sklepów meblowych znajdziemy dzisiaj naprawdę sporo. Niemniej jednak jeżeli chcesz, aby wybrane produkty miały indywidualny charakter, na pewno warto dodatkowo zdecydować się na takie propozycje jak chociażby gałki do mebli , dostępne w ofercie meblownia.pl. Generalnie w tym przypadku zarówno wybór mebli, jak i akcesoriów jest naprawdę duży, wobec czego na pewno uda się wybrać tutaj coś odpowiedniegoSmile.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
A czy ktoś z Was kupował kiedyś meble używane? Ja ostatnio widziałam takie w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Niektórzy wystawiają na sprzedaż meble naprawdę w idealnym wręcz stanie. A zapłacić trzeba za nie przysłowiowe grosze... Smile

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
No meble są w pomieszczeniach najważniejsze, ale nie zapominajmy, że tak naprawdę to dodatki tworzą przestrzeń i nie należy się ich bać. Ja to w ogóle bym powiedziała, że tutaj https://www.facebook.com/sklepdlaciebie/ poszukajcie takich produktów. To funpage sklepu Women's Bazaar, który doskonale sprawdza się do zakupów dodatków meblowych, dodatków ubraniowych i kosmetyków.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2020 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
Myślę, że jak chodzi o zakupy meblowe to warto wybrać się do centrum handlowego Domoteka, tam macie najkorzystniejsze, markowe sklepy meblowe w warszawie. Znajdziecie się tam z szerokim wyborem i zróżnicowanymi cenami. Także macie tutaj szerokie pole do popisu.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2020 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona45
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble
Bardzo fajne meble można znaleźć na https://www.edinos.pl/ . Wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie, fajna kolorystyka, faktura i wiele innych. Fajnie czasem poszukać czegoś w sieci.

Moje poprzednie tematy:
    13-10-2020 23:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Meble pawelpruski 10 1,358 08-04-2024 19:14
    Ostatni post: dajuber
      Meble przez internet niemenka 254 163,536 10-01-2024 12:52
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS