Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty
Autor Wiadomość
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #41
RE: Buty
Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą, w których regularnie robicie zakupy? Na co zwracacie uwagę? Polecam Wam sprawdzić stronę https://www.cropp.com/pl/pl/mezczyzna/odziez/bluzy , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego marki Cropp z najróżniejszą odzieża dla kobiet oraz mężczyzn.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2022 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Buty
Cześć. Jeżeli zależy ci na porządnych w butach na jesień, to myślę że na stronie sklepu Wittchen bez wątpienia znajdziesz wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Mnie osobiście najbardziej spodobały się tam beżowe botki i chyba zdecyduje się na ich zamówienie. Dajcie znać, co uważacie o ich asortymencie.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2022 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malgosiaczek
Member
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Buty
Buty to nieodłączny element każdej stylizacji. Ja zawsze staram się wybierać buty wygodne i oczywiście pasujące do stroju. Bardzo duży wybór butów można znaleźć w MOHITO https://www.mohito.com/pl/pl/akcesoria/buty . Ja zawsze przy okazji kupowania ubrań kupuję też buty, które będą podkreślały charakter stylizacji. Ostatnio kupiłam świetne kozaki na szpilce z ozdobnymi cekinami. Świetnie pasują zarówno do spodni, jak i do spódnicy czy sukienki. Dodają stylizacji stylu i szyku.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2022 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Buty
jesli masz problem z zakupów butów to moze zapominasz że każdy producent ma inną rozmiarówkę? najlepiej przed zakupem sprawdzić tabela rozm butow i zmierzyć swoją stopę, tak dopasujesz bez problemu obuwie Smile

Moje poprzednie tematy:
14-11-2022 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Buty
takich sklepów z butami jest w internecie całkiem sporo Smile sama szukałam ostatnio ciepłych kapci dla siebie i męża i tak trafiłam do Pantofelka https://pantofelek-sklep.pl/. Warto zajrzeć jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca. Bardzo duży wybór skórzanego obuwia, drewniaków czy obuwia profilowanego. Na plus rozsądne ceny i bardzo szybka wysyłka zamówień.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2022 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Buty
Ja też nie tylko zwracam uwagę na obuwie, ale też jednak zeby mi dłużej posłużyło kupuję akcesoria do obuwia i na przykład na zimę podstawą jest mocny impregnat, aby mi nie przemakały. Do tego oczywiście dezorant do butów, bo szczególnie w przypadku butów roboczych z nieprzyjemnym zapachem może być duży problem.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2022 12:19 przez Aldonka88.)
14-12-2022 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Buty
Moim zdaniem najbardziej opłaca się kupować przez internet obuwie i nieważne czy to damskie sandały czy kozaki na zimę - po prostu wybór jest większy online i często ceny również bardziej przystępne

Moje poprzednie tematy:
22-12-2022 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Buty
Zdecydowanie moim ulubionym sklepem jest https://szewczykobuwie.pl nie wiem czy kojarzycie, ale ja właśnie szukam u nich butów na wiosnę Smile

Moje poprzednie tematy:
08-02-2023 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelinka01
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Buty
co do szpilek, to wpadnij do Manufaktura Obuwia, mają tam ogromny wybór szpilek na dodatek wszystkie swoje buty szyją ręcznie z dobrej gatunkowo skóry, wiec na pewno warto mieć przynajmniej jedną taką parę w swojej garderobie.

Moje poprzednie tematy:
09-03-2023 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szafki na buty karumas 1 280 15-01-2023 15:26
Ostatni post: ArekW
  Buty dla dzieci Emma 0 140 30-12-2022 10:05
Ostatni post: Emma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS