Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwana firma w tematyce przeciwpożarowej udzielająca konsultacji w całej Polsce?
Autor Wiadomość
roksanaszczep
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Poszukiwana firma w tematyce przeciwpożarowej udzielająca konsultacji w całej Polsce?
Pozdrawiam!

Potrzbuję namiary na niezawodną markę w temacie hydrantów wewnętrznych zawieszanych i gaśnic. Nieważne z jakiego regionu, żeby można było się z nimi skonsultować poprzez videokonferencję. Idzie o szkolenia z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych. Z góry dzięki!

Pozdrawiam.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2018 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Pożar?
Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach nie ma problemu żeby znaleźć sprawdzony sklep przeciwpożarowy w którego ofercie znajdziesz sprzęt przeciwpożarowy, gaśnice i tak dalej. W dobie internetu robienie zakupów online jest bardzo wygodne i często korzystniejsze niż stacjonarne robienie zakupów ze względu na niższe ceny. Tak mi się wydaje Wink

Moje poprzednie tematy:
10-06-2021 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Operat przeciwpożarowy
W tematyce przeciwpożarowej z czystym sumieniem mogę polecić Wam firmę, która ostatnio wykonywała u mnie operat przeciwpożarowy. Niestety zgodnie z przepisami w Polsce musiałem coś takiego zrobić, więc zerknijcie sobie, bo może Was również to dotyczy. Oferta, o której pisze jest na stronie https://askarprotect.pl/szkolenia/dokume...iwpozarowy - mam nadzieję, że się przyda Wink

Moje poprzednie tematy:
05-10-2021 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Firma przewozowa piekna 33 10,963 Wczoraj 10:49
Ostatni post: kajteeek
  Własna firma Guwen 63 11,120 23-04-2024 12:46
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS