Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie biurowe
Autor Wiadomość
Greysowa
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Oprogramowanie biurowe
Na pewno jest to rzecz, o którą trzeba zadbać w swojej firmie. Jeżeli dopiero co otworzyliście swoją działalność i zabieracie się za odpowiednie jej wyposażenie, umeblowanie biura, zakup odpowiednich sprzętów, to oferta od http://mikomaxsmartoffice.com/pl/ Może też was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie firmę zajmującą się projektowaniem jak i meblowaniem wnętrz dla przestrzeni biurowych. Decydując się na ich pomoc stawiacie na kompleksowe działania oraz ergonomiczne rozwiązania dla waszych biur!

Moje poprzednie tematy:
11-06-2019 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Oprogramowanie biurowe
Wiadomo, że w biurach korzysta się z różnego rodzaju oprogramowań, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania takiego miejsca, jak i poprawę codziennej pracy w takim miejscu. Warto jednak przemyśleć sobie jakieś oprogramowanie antywirusowe. Mój wybór ostatecznie padł na https://gdata.pl/biznes , z czego jestem bardzo zadowolona. Zapewniają oni skuteczną ochronę, a na takiej naprawdę mi zależy.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2020 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Oprogramowanie biurowe
Natomiast warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego sprzętu komputerowego przed atakami wirusów oraz hakerów. Dlatego też ja zdecydowałem się postawić w przypadku mojego sprzętu biznesowego na dobry antywirus od Kaspersky. Co również ważne mają oni opcję zupełnie darmową https://www.kaspersky.pl/kaspersky-free jeżeli nie chcesz wydawać na licencję, ale jednak mieć tą podstawową ochronę. Pozdrawiam i daj znać, na co się zdecydowaliście!

Moje poprzednie tematy:
15-12-2020 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Oprogramowanie biurowe
Musicie pomyśleć, czy w waszej firmie nie trzeba może czegoś bardziej sprawnie działającego. Ja mam swoje biuro rachunkowe i od pewnego czasu korzystam z https://scanye.pl/ i powiem wam, że jest to spore odciążenie, system zeskanuje za mnie 150 faktur w godzine, dzięki temu albo zaoszczędzimy czas, albo przeznaczymy go dla nowych klientów.

Moje poprzednie tematy:
21-12-2020 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Oprogramowanie biurowe
Na pewno zarządzanie serwisem terenowym jest bardzo sporym wyzwaniem. Trzeba wszystko kontrolować? Ale jak? Jak sprawdzić pracę pracowników? Ja znalazłam na stronie luceossmart.com doskonały program do zarządzania, planowania i rozliczania pracy. Możecie sobie sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2020 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Oprogramowanie biurowe
Zależy do jakiego biura, w jakim celu... Bo istnieją różnego rodzaju oprogramowania w zależności od branży. Na przykład fizjoterapeuta rejestracja teraz też często odbywa się w oparciu o aplikację biurową co na pewno jest sporym ułatwieniem

Moje poprzednie tematy:
29-04-2021 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Oprogramowanie biurowe
Jak już mówimy o medycznych oprogramowania to w takim razie polecane są aplikacje dla lekarzy rsqdoctor - może słyszeliście, są popularne. Umożliwiają elektroniczne prowadzenie dokumentacji medycznej a to ogromne ułatwienie dla gabinetu

Moje poprzednie tematy:
07-01-2022 04:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Oprogramowanie biurowe
W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie wysokiej skuteczności w zakresie zarządzania gabinetem lekarskim wraz z obiegiem dokumentów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na takie rozwiązania jak program do rejestracji pacjentów który akurat dla nas jest ogromnym ułatwieniem w codziennej pracy i też żeby każdy pacjent był należycie obsłużony.

Moje poprzednie tematy:
03-02-2022 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Oprogramowanie biurowe
Jeżeli prowadzicie gabinet lekarski to bardzo dobrym ułatwieniem jest elektroniczna dokumentacja medyczna . Umożliwia nam łatwe zarządzanie dokumentacją jak i wprowadzaniem danych

Moje poprzednie tematy:
01-03-2022 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Oprogramowanie biurowe
Wiem, że w biznesach aktualnie dużą popularnością cieszą się oprogramowania ERP. Faktycznie mogę być one dobrym rozwiązaniem, ale pamiętajmy, że trzeba korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Ja odsyłam Was na stronę https://www.bpxglobal.com/solution/enova365/ , bo tutaj znajdziecie sobie odpowiednie dla siebie rozwiązania. Nie powinno być z wdrożeniem problemu.

Moje poprzednie tematy:
18-03-2022 04:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  oświetlenie biurowe karumas 9 704 07-03-2024 14:36
Ostatni post: dajuber
  Oprogramowanie dla architekta karumas 1 311 27-09-2023 11:29
Ostatni post: monikabert90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS