Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ortodonta
Autor Wiadomość
Maria Pe
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Ortodonta
Jeśli chodzi o ortodontę to polecam zrobić naprawdę dobre rozeznanie. Według mnie najlepszym wyjściem jest jakieś centrum lub klinika, w którym ortodonta i stomatolog krakow będzie miał możliwość bezpośrednich konsultacji z Tobą w jednym miejscu. To znacznie ułatwia zaplanowanie, a potem cały proces leczenia. Takie kompleksowe podejście do pacjenta pozwoli przejść przez leczenie ortodontyczne bez stresu.

Moje poprzednie tematy:
09-09-2019 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JanuszKa
Member
***

Liczba postów: 156
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Ortodonta
Ja od siebie polecam ten gabinet https://ortodonta.opole.pl/nasza-klinika, bo od dłuższego czasu swoje zęby leczę tam i jestem bardzo zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
05-05-2020 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Ortodonta
Aparat dobra rzecz, ale pamiętajcie, że ZAWSZE będziecie mieć problem z dziąsłami i błonami śluzowymi. Obtarcia są na porządku dziennym. Przerabiałam to przez 2,5 roku. Niemniej warto było. Trzeba mieć po prostu zawsze w domu żel na dziąsła Oreel i taką "plastelinę", którą przykleja się na obcierający zamek Smile

Moje poprzednie tematy:
28-09-2020 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Ortodonta
Jeśli szukacie naprawdę profesjonalnego ortodonty to szczerze mogę wam polecić ten gabinet dentystyczny https://www.dentalcorner.pl/uslugi/ortodoncja/ . Osobiście sam korzystam z ich usług i muszę wam powiedzieć, że jeszcze nie znalazłem nikogo tak dobrze obeznanego w tej branży. Można im w pełni zaufać. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
06-10-2020 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
donia
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Ortodonta
Ja sama na terenie Krakowa chodziłam razem z synem do ortolingwa2.pl. Mają świetne podejście do dzieci, każda wizyta odbywała się w miłej, bezstresowej atmosferze. Aparat lingwalny, który nam zaproponowano jest tak mało widoczny, że nikt w szkole nie zorientował się, że syn jest w trakcie leczenia. Ogromny plus za profesjonalne podejście do pacjenta. Już od pierwszej wizyty wszystko było nam dokładnie tłumaczone, a także wykonano szereg niezbędnych badań, dzięki czemu miałam pewności, że cały proces jest bezpieczny, a dziecko jest pod stałą kontrolą lekarską. Szczerze polecam.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2021 01:23 przez donia.)
    06-01-2021 21:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Madameadame2
    Member
    ***

    Liczba postów: 177
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Ortodonta
    Dobry gabinet ortodontyczny to na pewno bardzo dobry wybór, powinniście na taki postawić. Sprawdźcie sobie tu firmę orto.info.pl i ich propozycje leczenia ortodontycznego. Nie powiem, mnie bardzo zaciekawiła opcja na wygodne, niewidoczne aparaty lingwalne, warto może i na taki się zdecydować właśnie.

    Moje poprzednie tematy:
      07-01-2021 21:36
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Agusiek55
      Member
      ***

      Liczba postów: 143
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Ortodonta
      Jasne, że tak. Akurat jeżeli chodzi o rzeczy związane ze złym zgryzem to trzeba by było reagować na takie rzeczy jak najszybciej, żeby to się wam jeszcze nie pogłębiło. Założenie aparatu na zęby to na pewno dobre rozwiązanie. Zobaczcie sobie tak może stronkę https://www.sunstargum.com/pl/blog/zgryz...thodontics i to co tu piszą o zgryzie krzyżowym. Ja z tego artykułu bardzo dużo się dowiedziałam.

      Moje poprzednie tematy:
      18-08-2021 12:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tosia
      Member
      ***

      Liczba postów: 174
      Dołączył: Feb 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Ortodonta
      W gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie można liczyć na świetnego ortodontę. Smile Gabinet znajduje się przy ulicy Mazurskiej 3. Zaledwie 2 miesiące temu robiłam tam aparat ortodontyczny mojemu synowi. Byłam bardzo zadowolona. Smile

      Moje poprzednie tematy:
      01-09-2021 18:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      laik66
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 588
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Ortodonta
      Jestem dentystą od 10 lat, dlatego obsługuję moich pacjentów sześć dni w tygodniu od świtu do zmierzchu. Leczenie pacjentów bywa strasznie wymagające, więc używam dobrej klasy lekarstw. Profesjonalne lekarstwa pochodzą ze strony https://sklep.marrodent.pl/stomatologia/...asowe.html. Rekonstrukcja uzębienia stała się teraz bardziej fachowa.
      Moje poprzednie tematy:


      Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2021 23:57 przez laik66.)
      25-09-2021 23:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tym
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 366
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Ortodonta
      Nie wiem, czy to najlepszy pomysł. Przecież jeśli chcecie mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane poprawnie, to powinniście zawierzyć to specjalistom. Dobrym przykładem jest na pewno gabinet stomatologiczny https://glamsmilepoland.pl/oferta/ortodoncja/ Dzięki temu Wasze uzębienie będzie prezentowało się o wiele lepiej wesoły

      Moje poprzednie tematy:
        25-11-2021 01:07
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Dobry ortodonta Gliwice Layla16 8 2,014 24-06-2022 12:00
        Ostatni post: Kotar

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS