Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ulubiony zapach
Autor Wiadomość
karina0
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: ulubiony zapach
Do moich ulubionych z pewnością należą perfumy kenzo. Pierwszą buteleczkę dostałam na urodziny i na początku nie byłam przekonana do tego zapachu, jednak za drugim podejściem bardzo mi się spodobał i teraz sama je sobie kupuję. Najczęściej zamawiam je na stronie: https://tagomago.pl/collections/kenzo, ponieważ akurat tutaj są one w dobrej cenie, a ja bardzo nie lubię przepłacać, kiedy wiem, że mogą kupić coś dużo taniej. Smile

Moje poprzednie tematy:
    06-08-2019 12:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rencia
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 33
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: ulubiony zapach
    Ja uwielbiam wszystkie kwiatowe zapachy, ale nie te duszące i ciężkie, ale takie letnie i orzeźwiające. Ewentualnie zapachy owocowe są ok, ale raczej z jakimiś słodszymi egzotycznymi owocami, a nie te cytrusowe. Nie przywiązuje się do marki, bo akurat zapachy poszczególnych perfum potrafią się zmienić i wtedy muszę szukać czegoś nowego, więc wybieram to, co w danym momencie najbardziej mi odpowiada

    Moje poprzednie tematy:
      07-08-2019 16:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #13
      RE: ulubiony zapach
      Moimi ulubionymi są ostatnio perfumy Balenciaga, takie jak na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/balenciaga-perfumy-damskie. Mają naprawdę śliczny, wyjątkowy zapach Wink A Wy co o nich sądzicie?

      Moje poprzednie tematy:
      21-07-2020 15:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS