Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe jedzenie
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,226
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Zdrowe jedzenie
Przyznam szczerze, że moim zdaniem, bardzo ciekawe propozycje jeżeli chodzi o dieta ketogeniczna catering można znaleźć w ofercie tej firmy gastropaczka.pl. Bardzo spodobała mi się tam dieta wegetariańska i stwierdziłam, że fajnie byłoby z niej skorzystać chociaż raz. Dajcie znać, z jakiej firmy najczęściej korzystacie

Moje poprzednie tematy:
27-08-2022 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Zdrowe jedzenie
Jak dla mnie kuchnia polska jest za ciężka, nie czuję się zbyt dobrze po niej. Zdecydowanie wolę
śródziemnomorską, która jest lekka i smaczna. Można sobie zamawiać oryginalne produkty ze sklepu https://www.idelikatesy24.pl/ (akurat w marketach jest średnio z dostępnością, więc lepiej szukać online)

Moje poprzednie tematy:
08-09-2022 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Zdrowe jedzenie
Dlatego jeżeli chodzi przede wszystkim o wybór naprawdę dobrej jakości propozycji świetnych olejów oraz oliw z oliwek od sprawdzonych producentów i tutaj warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez markę Vertego vertego.pl gdzie będziecie mogli znaleźć propozycje w sprayu typu BoV Bag-on-Valve bez gazów pędnych, konserwantów i innych szkodliwych substancji. Warto się przekonać, tym bardziej że też jest to bardziej funkcjonalna w codziennym użytku, szczególnie do smażenia i oczywiście sałatek. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
19-09-2022 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #144
RE: Zdrowe jedzenie
jeśli już mowa o olejach tłoczonych na zimno to według mnie warto kupować je tylko ze sprawdzonych źródeł. a takim jest na pewno sklep gospodarstwa rolnego Wielkie Rychnowo https://olejewielkierychnowo.pl/. w ich ofercie znajdziecie m.in olej konopny, z czarnuszki czy używany niemal codziennie w każdej kuchni rzepakowy. super jakość a do tego konkurencyjne ceny Smile

Moje poprzednie tematy:
22-09-2022 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: Zdrowe jedzenie
Nie bardzo wiem co to jest dieta niskowęglowodanowa. Znalazłam artykuł https://fitrepublic.pl/dieta-low-carb-ef...-przepisy/ który wydaje mi się że bardzo wyczerpuje temat. Jednak ciekawa jestem czy powinna wiedzieć coś więcej? Czy stosowałyście tę dietę? Jakie są efekty? Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Moje poprzednie tematy:
24-09-2022 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: Zdrowe jedzenie
Zdrowe jedzenie zapewni na pewno producent Pi-Nuts który ma w ofercie owoce liofilizowane, masy i miazgi orzechowe czy inne produkty wegańskie. Mają coś dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Jest to idealny partner dla osób ceniących naturalne produkty.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2022 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #147
RE: Zdrowe jedzenie
(08-08-2022 15:01)zosienka napisał(a):  Przy cięższych chorobach czy operacjach warto pomyśleć też o nutridrinkach. Również po covidzie - kiedy to wiele osób miewa problemy z apetytem i zwyczajnie nie chce jeść. Poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica. Bez problemu zakupicie je w aptekach DOZ w bardzo dobrych cenach.
Zgadzam się z tym wpisem, też kupuję nutridrinki w DOZie, ze względu na duzy wybór i dobre ceny Smile

Moje poprzednie tematy:
01-10-2022 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #148
RE: Zdrowe jedzenie
Zgodzicie się ze mną ,że w naszej kuchni dużo potraw to potrawy smażone. Proces smażenia musi odbywać się w warunkach bezpiecznych a kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju do smażenia. Często zadajemy sobie pytanie - czy olej rzepakowy nadaje się do smażenia ? Tak, jak najbardziej a wszystko z powodu wysokiej temperatury dymienia tego oleju a ona jest właśnie kluczowa przy wyborze oleju do tych celów.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2022 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #149
RE: Zdrowe jedzenie
Na co dzień zamawiam domowe obiady z restauracji Semola w Warszawie https://www.semola.pl/ Niedrogo, a smacznie i zdrowo. Natomiast śniadania i kolację robię sama i na talerzu przeważają warzywa, chude wędliny, nabiał i ryby.

Moje poprzednie tematy:
07-11-2022 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #150
RE: Zdrowe jedzenie
Zwróćcie sobie uwagę na takie produkty, jak soki, dzięki którym będziecie mogli zadbać o odpowiednią dawkę witamin każdego dnia. Strona fit-juice.pl zapewni Wam odpowiednią dostawę soków każdego dnia, bezpośrednio do Waszego domu. Śmiało sobie skorzystajcie!

Moje poprzednie tematy:
18-11-2022 03:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zdrowe przepisy dajuber 0 63 19-04-2024 11:29
Ostatni post: dajuber
  Zdrowe odżywianie Oliwia 239 69,820 11-04-2024 11:45
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS