Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe jedzenie
Autor Wiadomość
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Zdrowe jedzenie
Lubisz zdrowe, naturalne produkty? Jeśli tak to polecam zakupy w sklepie KRUKAM.PL - https://krukam.pl/ . Mają super oleje, mąki, kasze, przekąski, kawy, owoce liofilizowane, masła orzechowe i wiele innych. Z tych produktów przygotujesz pozbawione chemii posiłki!

Moje poprzednie tematy:
30-12-2019 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Zdrowe jedzenie
Moja babcia zawsze mówiła, że jesteśmy tym co jemy. I dziś jestem zdania, że to prawda. Dlatego tak ważne jest by zwracać uwagę na to co jemy. Np. w olejarni Niwki można kupić zimno tłoczone naturalne oleje jak olej z czarnuszki, rzepakowy itp. oleje są tłoczone na bieżąco bez konserwantów. Co na pewno jest znacznie zdrowsze niż kupowanie olejów w marketach.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2020 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Zdrowe jedzenie
w domu można też zdrowo gotować i to bez najmniejszego trudu Smile ważne jest to, jakich garnków na co dzień używacie. Ja mam te z firmy Valdinox i sprawdzają się świetnie. Do smażenia wystarczy dosłownie minimalna ilość tłuszczu. Poza tym kolekcję Expert ( rondelki, garnki, patelnie) można tez używać w piekarniku a to też jednak dużo bardziej zdrowa alternatywa niż smażenie.

Moje poprzednie tematy:
15-01-2020 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: Zdrowe jedzenie
Oczywiście, że tak! Ja generalnie jestem fanką zdrowej żywności i gotowania na co dzień w domu.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2020 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamusia
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: Zdrowe jedzenie
ja mam największy problem z szykowaniem dziecku przekąsek do szkoły, na razie daje się namówić na jakieś kanapki, czasami wrzucam mu mus owocowy kubuś, garstkę różnych orzechów, co innego jeszcze dajecie?

Moje poprzednie tematy:
05-02-2020 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: Zdrowe jedzenie
ja akurat jestem w takiej sytuacji, ze mieszkam sama, wiec nie mam dla kogo sie motywowac zeby gotowac, a poza tym bardzo duzo pracuje, wiec w moim przypadku swietnym rozwiazaniem bylo zamowienie sobie cateringu Smile gdyby ktos byl zainteresowany to polecam https://loveatcatering.pl/ fajna oferta, diet do wyboru kilka wiec z pewnoscia kazdy znajdzie cos dla siebie

Moje poprzednie tematy:
10-02-2020 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #87
RE: Zdrowe jedzenie
Wszyscy powinniśmy jeść zdrowe i wartościowe produkty. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, którym potrzeba stosownych składników dla prawidłowego rozwoju oraz dla wysokiego poziomu energii. Jeśli chcesz poznać ciekawe przepisy na jedzenie dla dziecka, kliknij tutaj. Poznaj ciekawe sposoby na zachęcenie dziecka do zjedzenia zdrowego i pożywnego posiłku.

Moje poprzednie tematy:
14-03-2020 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #88
RE: Zdrowe jedzenie
Dokładnie, też jestem tego zdania. I nawet Wam powiem, że można zaserwować to, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to co je. To znaczy, że świadomość jest coraz większa w tym temacie. Teraz w sieci można znaleźć naprawdę wiele przepisów na zdrowe a zarazem smaczne dania jeśli ktoś nie ma na takie pomysłu. Ja czasami szukam jakichś informacji o konkretnych produktach. Całkiem niedawno tutaj https://www.infotrendy.pl/ znalazłam wiele informacji dotyczących właściwości orzechów.

Moje poprzednie tematy:
31-05-2020 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #89
RE: Zdrowe jedzenie
Zdrowe jedzenie to nie wszystko bo trzeba jeszcze dbać o siebie poprzez ćwiczenia a te najlepiej wykonywać stosując orbitek. Największy wybór masz tutaj https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-...-1026.html i nie tylko dostajesz najniższą cenę i szybką wysyłkę ale także najwyższą jakość produktu.

Moje poprzednie tematy:
01-06-2020 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #90
RE: Zdrowe jedzenie
Ja uwielbiam jeść ale patrzę jeszcze na składy i pochodzenie produktu. Ostatnio bardzo polubiałam pasztet https://ranozebrano.pl/mieso-ryby/pasztety a do niego grzybki w occie. Mniam

Moje poprzednie tematy:
02-06-2020 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdrowe odżywianie Oliwia 238 67,769 28-02-2024 17:26
Ostatni post: fromja
  Zdrowe opalanie Plaufyszka 47 18,682 01-08-2023 12:16
Ostatni post: krateczka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS