Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe jedzenie
Autor Wiadomość
aleksy3
Senior Member
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Zdrowe jedzenie
Dzięki firmie https://www.czasnaowoc.pl można mieć dostawę świeżych owoców oraz warzyw prosto do swojej firmy. Swoje usługi świadczą zarówno w oparciu o umowy na dostawy abonamentowe, cykliczne od 1 do 5 dni w tygodniu, jak również realizują pojedyncze zamówienia na różnego rodzaju eventy, konferencje, itp. spotkania. Dostarczają produkty wyselekcjonowane i najwyższej jakości. Jeśli tylko jest to możliwe bazują na lokalnych producentach owoców i warzyw.

Moje poprzednie tematy:
02-12-2019 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Zdrowe jedzenie
Według mnie bardzo wazne jest by wszystko co jemy przygotowywać samemu i by było to z dobrej jakości składników. Czytałam nawet ostatnio o tym jak piec chleb i wiem, ze potrzebne mi bedzie sól do produkcji pieczywa i trochę innych składników ale wydaje mi sie, ze warto sprobować.

Moje poprzednie tematy:
09-12-2019 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Zdrowe jedzenie
Warto postawić całkowicie na zdrowe jedzenie i sobie gotować, a jak się nie ma czasu to wiem, że catering dietetyczny FitKalorie jest świetną alternatywą. W ten sposób można się pozbyć kilogramów, bo do wyboru są różne pakiety. Ilość kalorii będzie dopasowana do danej osoby.

Moje poprzednie tematy:
10-12-2019 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Zdrowe jedzenie
Jeśli życzysz sobie zdrowego jedzenia a zwłaszcza na zbliżające się święta to pomyśl o zleceniu takich przygotowań firmie cateringowej https://cateringowy.com/ Mają świetne menu dla firm jak i klientów indywidualnych na każdą okazję więc na pewno ci pomogą rozwiązać ten problem. Koszt ich usługi jest wart swej ceny więc będziesz zadowolony z takiego rozwiązania.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2019 01:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Zdrowe jedzenie
Ja staram się wszystko sama gotować. Gdy robię to od podstaw, wiem dokładnie, że przynajmniej jedzenie nie jest mocno przetworzone.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Zdrowe jedzenie
To może jeszcze podrzucę Ci do sprawdzenia bardzo fajny portal https://altermag.pl/ ponieważ to świetna opcja zarówno pod względem konkretnej wiedzy oraz ich doświadczenia w tematyce związanej ze zdrowiem, urodą, rozrywką, czy finansami oraz wielu innych, dzięki czemu nie tylko będziecie się lepiej czuły, ale i poprawi się Wasz wygląd oraz samopoczucie.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2019 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kornelia
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #77
RE: Zdrowe jedzenie
Jedzenie jest ważne. Ważne jest to co jemy, bo to, co jemy daje nam energie i zdrowie. Ja zwracam uwagę na to co jem i staram się sięgać po jedzenie z dobrym składem. Jeśli chodzi o oleje to od jakiegoś czasu stosuje oleje zimno tłoczone np. z czarnuszki, z konopii siewnej i lniany. Zamawiam je w olejarni Niwki, bo tam szczerze mówiąc oleje sa najtańsze i zawsze świeże.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2019 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #78
RE: Zdrowe jedzenie
Uważam, że nie ma nic istotniejszego jak jadanie zdrowych wartościowych posiłków. Samemu jednak ich przygotowanie może być trochę trudne. Ponieważ trzeba tutaj nie tylko przygotować smaczne, wartościowe posiłki, ale powinny nie przekraczać dozwolonych ilości kalorii. Dlatego uważam, że warto zgłosić się do https://afterfit-catering.pl/czestochowa i oni zadbają o dobrą dietę dla nas.

Moje poprzednie tematy:
19-12-2019 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #79
RE: Zdrowe jedzenie
Po dobre przepisy to warto się wybrać do dobrego dietetyka. Prawda jest taka, że to, co gotujesz musi byc dopasowane do twoich smków i twojego trybu życia. Mam przyjaciół, którzy na początku myśleli tak samo jak ty. Dopiero rozmowa z dietetykiem otwarła im oczy, ponieważ tak naprawdę się katowali tym tco jedzą. Ja również się niedługo wybiorę do Rymkiewicz System właśnie w tej sprawie. Z tego co słyszałam to pomogą ustawić dietę i zrozumieć problem.

Moje poprzednie tematy:
20-12-2019 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #80
RE: Zdrowe jedzenie
Ja uważam że trzeba się zdrowo odżywiać, jeśli zależy nam na prawidowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Ja wybrałem do tego celu catering dietetyczny dostarczany przez https://easydiet.pl/programy oraz dopasowany do mojego stylu życia wymiar kaloryczny, tak by wszystko się zgadzało i pozytywnie wpływało na moje zdrowie.

Moje poprzednie tematy:
23-12-2019 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zdrowe przepisy dajuber 0 42 19-04-2024 11:29
Ostatni post: dajuber
  Zdrowe odżywianie Oliwia 239 69,303 11-04-2024 11:45
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS