Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe jedzenie
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Zdrowe jedzenie
Ja bardzo często zwracam uwagę na to, co jest i jest to dla mnie bardzo ważne, aby korzystać tylko i wyłącznie ze zdrowym składników w potrawach, które przygotowuję. Na stronie https://stalowezdrowie.pl/jezyny-charakt...ekawostki/ możecie znaleźć sobie bardzo fajne artykuły dotyczące zdrowego jedzenia. A ja dzisiaj "na warsztat" biorę jeżyny i przygotowuję z nich jakiś fajny i pożywny deser.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2019 11:49 przez magda676.)
27-06-2019 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamakaroliny
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Zdrowe jedzenie
Na początku z pewnoscia trzeba zmodyfikowac diete - duzo gotowanego miesa, warzyw i owoców. Nie warto wchodzic w żadne diety 1200kcal bo to przyniesie tylko krótkotrwały efekt, a kilogramy potem i tak wrócą. Dieta musi byc zdrowa i pełnowartosciowa, ponadto dobrze jest wprowadzic ruch a efekty napewno szybko sie pojawią. Warto postawic tez na zdrowo i naturalna zywnosc z now foods https://sklepnowfoods.pl/

Moje poprzednie tematy:
27-06-2019 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Zdrowe jedzenie
Ja postawiłam na sklepy ze zdrową żywnością online. Najchętniej zakupy robię na KRUKAM.PL, bo tu jest wszystko co niezbędne w kuchni - oleje, pasty, soki, napoje, bakalie, orzechy, kasze, ryż i wiele innych. Polecam i Wam tam kupować!

Moje poprzednie tematy:
30-06-2019 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Zdrowe jedzenie
Lubie sama wszystko robić. Ostatnio u mnie domowa prasa do oleju chodzi non stop, sama tłoczę różne rodzaje oleju i nie mogę uwierzyć, dlaczego tak długo kupowałam te sklepowe odpady, które w smaku nie przypominają tego, co wychodzi z mojej prasy.

Moje poprzednie tematy:
30-06-2019 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #65
RE: Zdrowe jedzenie
Oj, to chyba nie jest łatwe. I trzeba jakoś ten olej potem zabezpieczyc przed psuciem się?

Moje poprzednie tematy:
02-07-2019 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #66
RE: Zdrowe jedzenie
Dla mnie jedzenie musi być nie tylko zdrowe ale i łatwe w przygotowaniu, mam tu http://kuchniajogurtowa.pl/ kilka przepisów na dania z jogurtem a jogurt naturalny skład ma dobry i jest zdrowy więc jak najbardziej mi pasują i mogę te dania polecić

Moje poprzednie tematy:
26-08-2019 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #67
RE: Zdrowe jedzenie
Naprawdę świetnie się składa, że można na tym forum przeczytać porady w takich tematach. Ja od niedawna postanowiłam sobie, że porządnie wezmę się za zmianę mojego stylu życia i postawię przede wszystkim na zbilansowane posiłki i zdrowe przekąski. Nie ukrywam, że największy problem od zawsze miałam z podjadaniem dlatego zdecydowałam, że w pierwszej kolejności znajdę zdrową alternatywę dla słonych, niezdrowych chipsów, paluszków itd. Okazało się, że to wcale nie jest trudne. Mój wybór padł na orzechy! Niby takie oczywiste, ale powiem Wam, że dopiero niedawno zrozumiałam jak smaczne i zdrowe one są. W końcu nie podjadam, lepiej się czuję i mogę bez problemu utrzymać odpowiednią dietę. Jeżeli chodzi o moje ulubione orzechy to są to zdecydowanie orzechy nerkowca. Najczęściej sięgam po te z firmy Bakalland - https://ebakalland.pl/orzech-nerkowca.html Znajdziecie u nich ogromny wybór takich zdrowych przekąsek w przystępnych cenach. Jeżeli właśnie poszukujecie takiego rozwiązania to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2019 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #68
RE: Zdrowe jedzenie
Jak chcesz sie zdrowo odżywiać to musisz zacząć zwracać uwagę na to co kupujesz, na przykład na stronie https://www.bee.pl/vera-farm-napoj-aloes...98417.html znajdziesz bardzo dużo produktów zdrowych i pozywnych a do tego bez glutenu i bio. Warto sie zainteresować tą stroną.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2019 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Timix
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #69
RE: Zdrowe jedzenie
Zdrowe jedzenie jest absolutną podstawą w moim przekonaniu. Od niego zależy nasze zdrowie, samopoczucie, często nawet stan chociażby naszej skóry. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co się je. Ja staram się też sporo na temat zdrowia czytać różne poradniki, między innymi własnie o produktach, które spożywamy. Tutaj https://www.liluart.pl/tematy/zdrowie/ można znaleźć ich naprawdę wiele.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2019 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #70
RE: Zdrowe jedzenie
A macie jakieś doświadczenia z nutridrinkami? Moją mamę czeka operacja, lekarz zasugerował żeby okołooperacyjnie stosowała właśnie tego typu dietę (będzie przez jakiś czas leżąca). Widziałam w aptece DOZ, że mają takie drinki Fresubin, różne rodzaje, smaki, cena wydaje się dość dobra, więc zastanawiam się, czy jej nie kupić takich.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2019 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdrowe odżywianie Oliwia 238 67,767 28-02-2024 17:26
Ostatni post: fromja
  Zdrowe opalanie Plaufyszka 47 18,682 01-08-2023 12:16
Ostatni post: krateczka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS