Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe jedzenie
Autor Wiadomość
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Zdrowe jedzenie
Ja mam do zrzucenia 30 kilogramów. Poza zdrową dietą i ćwiczeniami chcę stosować naturalne suplementy diety - https://www.sklepzycia.pl/suplementy-tab...dchudzanie Ktoś z was się nimi wspomaga? Postawiłam sobie cel, że schudnę do stycznia.

Moje poprzednie tematy:
15-06-2020 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Zdrowe jedzenie
Zdrowe jedzenie to podstawa. Teraz jest bardzo duży wybór produktów, jednak nie wszystkie mają dobry skład. Zawsze przed zakupem sprawdzić co zawiera dany artykuł spożywczy. Ja stawiam głównie na zdrową żywność. Ostatnio zamawiałam pyszne musztardy oraz oleje tłoczone na zimno od polskiego producenta firmy SOSTA. Firma przygotowuje musztardy z naturalnych składników bez dodatku konserwantów czy polepszaczy smaku.

Moje poprzednie tematy:
30-06-2020 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Zdrowe jedzenie
bardzo lubię soki warzywne, to fajny pomysl na przekąskę w ciągu dnia, mój ulubiony to tymarb vega śródziemnomorski, super sycący i ma sporo błonnika.

Moje poprzednie tematy:
13-07-2020 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Zdrowe jedzenie
Właśnie w takich sklepach https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-maki warto robić zakupy. Jest tam bowiem wiele praktycznych rozwiązań dla każdego. Sklep oferuje zdrowe, naturalne oraz ekologiczne produkty. Wybór jest naprawdę ciekawy. Poza tym ceny nie są wysokie. Trzeba zawsze zamawiać w sprawdzonych sklepach.

Moje poprzednie tematy:
11-08-2020 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #95
RE: Zdrowe jedzenie
Faktycznie takich sklepów na naszym rynku jest naprawdę sporo. Przy czym jeżeli już mówimy o zdrowym jedzeniu, na pewno warto zastanowić się, który olej rzepakowy czy słonecznikowy będzie lepszy dla naszego organizmu. Sama zwykle skłaniam się ku temu pierwszemu produktowi. Mam wrażenie, że jest on nieco niedoceniany w naszym kraju, podczas gdy zawiera duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, a także witamin E i K. Ponadto nie zmienia smaku potraw, a świetnie go podkręcaSmile.

Moje poprzednie tematy:
03-09-2020 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Zdrowe jedzenie
Zdrowo powinien jeść każdy z nas. Szczególną uwagę do tego jak się odżywiają powinni przywiązywać seniorzy. Oni niejednokrotnie mają już problemy z układem trawiennym więc nie na wszystko mogą sobie w tym temacie pozwolić. Ja sam szukałem informacji na temat tego, co gotować osobie starszej. Z tego artykuły https://care4you24.eu/co-gotuja-opiekunki-w-niemczech/ dowiedziałem się cennych dla mnie rzeczy.

Moje poprzednie tematy:
11-09-2020 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: Zdrowe jedzenie
Można samodzielnie spróbować zrobić jakieś zdrowe koktajle owocowe na przykład. Tu: http://kuchnia-kuchnia.pl/pomysly-na-zdr...-koktajle/ można dowiedzieć się więcej o tym. Pomysłów jest sporo, tak jak i składników, które można do tego wykorzystać.

Moje poprzednie tematy:
    15-09-2020 13:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nastoloatka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 284
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #98
    RE: Zdrowe jedzenie
    No ja takie mam dzięki cateringowi dietetycznemu od fitcat, bo samodzielne gotowanie to nie moja mocna strona. Tu jednak w diecie fit, mam dobre, różnorodne posiłki, a jak chcę to mogę tez wybrac sobie menu. Samo jedzenie zawsze estetyczne i takie kolorowe, co zachęca do jedzenia. Koszt akceptowalny, więc dla mnie całość na plus.

    Moje poprzednie tematy:
    18-09-2020 23:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    hutkowa
    Member
    ***

    Liczba postów: 168
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #99
    RE: Zdrowe jedzenie
    Zawsze patrzę na jakość produktów, fajny asortyment ma carrefour, mają świetnej jakości mięso kupuję tam kurczaka z wolnego chowu,można znaleźć z etykietą Jakość z natury, a teraz do 24.09 można z aplikacją kupić o 20% taniej

    Moje poprzednie tematy:
    20-09-2020 15:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,072
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #100
    RE: Zdrowe jedzenie
    Też lubię zdrowe jedzenie, a wiadomo że najlepsze jest to które samodzielnie przygotujesz dlatego wybrałam się na takie warsztaty https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ gdzie mogłam nauczyć się podstaw kuchni roślinnej czyli vegańskiej - "Vegan Power"

    Moje poprzednie tematy:
    21-09-2020 16:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      zdrowe przepisy dajuber 0 47 19-04-2024 11:29
    Ostatni post: dajuber
      Zdrowe odżywianie Oliwia 239 69,388 11-04-2024 11:45
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS