Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dbanie o zęby
Autor Wiadomość
Bertanka9
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Dbanie o zęby
Wiadomo że o zeby trzeba dbać! Profilaktyka to podstawa, jednak niektórzy maja tendencje do problemów z zębami. Ja niestety tak mam i dosyć często odwiedzam mojego dentystę... Jeżeli będziecie szukać sprawdzonych gabinetów dentystycznych to zajrzyjcie na stronę https://glamsmilepoland.pl/oferta/chirur...ologiczna/ Na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.

Moje poprzednie tematy:
    22-06-2019 10:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śliwa
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 842
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Dbanie o zęby
    Przede wszystkim należy zainwestować w dobrej jakości szczoteczkę. Dodam, że sama już się przekonałam, że nie zawsze najdroższa jest najlepsza. Jak nie chce wam się szukać i czytać, to tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/c/Ranking-sz...-2019/1696 macie ranking szczoteczek. Jest tam wszystko dokładnie opisane, więc można wybrać szybko konkretny model.

    Moje poprzednie tematy:
    03-12-2019 23:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Dbanie o zęby
    Ja ostatnio zapłaciłam u dentysty 550 zł, bo zaniedbałam jednego zęba i potem wyszło, jak wyszło. Nie róbcie tego błędu co ja.

    Moje poprzednie tematy:
    06-12-2019 15:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Madameadame2
    Member
    ***

    Liczba postów: 177
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Dbanie o zęby
    Niestety dentyści bardzo dużo kasują sobie za swoje usługi i to bardzo mnie motywuje do dbania o zęby. Wam też to polecam, bo codzienne stałe czynności mogą bardzo wam pomóc. Na konkretne problemy są też konkretne rozwiązania. Zerknijcie sobie na porady od https://www.sunstargum.com/pl/blog/grzyb...rozic.html Może i znajdziecie tu rozwiązanie na swoje problemy z zębami, jamą ustną. Ja tu znalazłam świetną pastę do zębów, tylko tej używam.

    Moje poprzednie tematy:
      10-12-2019 18:53
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Kornelia
      Member
      ***

      Liczba postów: 94
      Dołączył: Jul 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Dbanie o zęby
      Na pewno warto regularnie uczęszczać do dentysty. Na pewno to oszczędzi nam wielu problemów. Warto wybrać gabinet, który świadczy pełną ofertę stomatologiczną jak np. http://www.dentalium.wroclaw.pl/ gdzie możemy skorzystać z leczenia zachowaczego, chirurgii, ale i implantologii. Ale też bardzo ważna jest higiena naszych zębów jaką wykonujemy samodzielnie w domu.

      Moje poprzednie tematy:
      11-12-2019 19:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Amelka01
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 628
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Dbanie o zęby
      Mnie akurat ciezko zachowac zdrowie zebow i dziasel - ze wzgledu na palenie papierosow. Wiem ze codzienna pielegnacja jest bardzo wazna - zastanawiam sie obecnie nad taka ziołową pastą http://sabaithai.pl/produkt/ziolowa-natu...a-palaczy/ dostosowaną do moich potrzeb - no i tez dodatkowo wybiela zęby, wiec mam nadzieje ze i w moim przypadku znow bede miec zdrowy i piekny usmiech , zobaczymy Smile

      Moje poprzednie tematy:
      13-12-2019 01:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Iryss
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 446
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Dbanie o zęby
      Co jak co, ale zdrowe zęby i przy tym piękny uśmiech to podstawa. Zdecydowanie człowiek nabiera pewności siebie. Tym bardziej, że są takie gabinety jak https://dental-team.pl/uslugi/stomatologia-estetyczna/ , w których wygląd zębów można sobie znacznie poprawić. Nowoczesne metody, do tego profesjonalny sprzęt i świetni fachowcy.

      Moje poprzednie tematy:
      19-04-2020 16:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zu0816
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 837
      Dołączył: Oct 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Dbanie o zęby
      Zęby to nasza wizytówka i należy o nie dbać jak najlepiej. Ja ostatnio trafiłam na https://glamsmilepoland.pl/oferta/ortodoncja/ i chce się tam zapisać do ortodonty. Kiedyś już miałam aparat ortodontyczny, niestety leczenie zostało źle przeprowadzone. Czas podjąć kolejną próbę Smile

      Moje poprzednie tematy:
      01-06-2020 07:46
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ignorantka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 405
      Dołączył: Jun 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Dbanie o zęby
      Od dłuższego czasu zastanawiałam się, jak to jest z dentystami, że każdy, najdrobniejszy nawet zabieg danego stomatologa boli a u innych wszystko przebiega bardzo ostrożnie i bezboleśnie. Do tej drugiej kategorii przypisany może być stomatolog Warszawa, u którego ostatnio byłam w trybie awaryjnym. Ból zęba był niemiłosierny. Pod zębem zebrała się ropa. Zostało jej sporo ściągnięte, przez co ulga przyszła dosyć szybko. Zastrzyki z antybiotykami i później tabletki przyniosły pożądany efekt.

      Moje poprzednie tematy:
      02-06-2020 17:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      nina18
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 277
      Dołączył: Oct 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Dbanie o zęby
      Obecnie jeśli chodzi o gabinety stomatologiczne to w każdym mieście jest ich co najmniej kilka. Zanim wybierzemy lekarza warto sprawdzić opinie pacjentów. Dużym ułatwieniem jest skorzystanie z wyszukiwarki, można wpisać np. dentysta Łęczna i wyników jest co najmniej kilka wraz z opiniami.

      Moje poprzednie tematy:
      08-06-2020 15:04
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Bielsze zęby jak? Amoreto 100 62,035 23-09-2022 10:30
      Ostatni post: Kotar
        dbanie o cere w zime elenka 39 13,798 01-05-2022 00:55
      Ostatni post: magda676

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS