Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekojazda-samochod na prąd
Autor Wiadomość
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 281
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ekojazda-samochod na prąd
Hej, jak w temacie - myślicie że jest jakakolwiek szansa na poprawe stanu tego naszego nieszczęsnego środowiska? Powietrze zimą... smog w tym roku dosłownie zabierały dech w piersiach. Jakieś pomysły na poprawę? Co myślicie o elektromobilności?

Moje poprzednie tematy:
14-04-2018 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ekojazda-samochod na prąd
Wydaje mi się ze zanim wejdą w Polsce tak na serio te auta to jeszcze trochę minie. Na razie auta i tak są coraz bardziej oszczedne. Jak oglądałam mazdy w salonie Klimczak w Częstochowie to spalania mają na prawdę niskie. Chcemy sobie kupić jakiś, ale jest sporo fajnych modeli to musimy przemyśleć który wybrać

Moje poprzednie tematy:
25-06-2018 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ekojazda-samochod na prąd
Ten czas jeszcze nastąpi, ale nie szybko. Za dużo firm zarabia na ropie.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2018 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 281
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Ekojazda-samochod na prąd
No własnie tez mi sie tak wydaje, ze to wszystko sie dopiero rozkreca, ale jednak wazne, ze cos sie dzieje, a sie dzieje. Sporo ostatnio czytalam z racji decyzji o zakupie elektryka i potencjal w Polsce w koncepcji elektromobilnosci naprawde jest. Stacji ładowania przybywa z dnia na dzien - greenway do konca sierpnia bedzie mial lacznie 60 stacji. To sporo biorac pod uwage tempo pracy, a dzialaja naprawde kosmicznie szybko co widac po ich mapce http://greenwaypolska.pl/nasze-stacje/ Elektryki to przyszlosc i szansa na kraju

04-08-2018 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Ekojazda-samochod na prąd
Obecnie powinny być tylko takie samochody. Byle tych spalin nie było w naszym powietrzu. Bo przecież skąd bierze się smog itp? Ta firma https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/prz...kologiczny przynajmniej zajmuje się zmianą naszego środowiska, kiedy wszyscy inni tylko siedzą na dupie i mają wszystko gdzieś.

Moje poprzednie tematy:
21-09-2018 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Ekojazda-samochod na prąd
Gdyby każdy mógł sobie pozwolić na auto hybrydowe, na pewno miałoby to korzystny wpływ na środowisko naturalne. Nie ma co tu zwalać więc winy na kierowców, bo samochody z napędem elektrycznym są po prostu zbyt drogie jak na kieszeń przeciętnego Polaka. W miarę niewygórowaną cenę oferuje jeszcze salon http://www.mcars.mini.com.pl/pl_PL/home.html no ale te 140 czy 150 tys. to i tak sporo, z tym że proponują leasing, moim zdaniem opcja warta przemyślenia.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2018 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Ekojazda-samochod na prąd
Kiedyś, kiedy mówiono o samochodzie na wodę czy prąd, wszyscy wpadali w wesołość, ponieważ nie umiano sobie tego wyobrazić. Dziś żyjemy w czasach, gdzie hybrydy są łatwo dostępne nawet w takich opcjach finansowania jak leasing https://paniala.pl/wiedza/leasing-samochodu/ . Moim zdaniem świat idzie do przodu i dojdziemy do tego, że będziemy robić to, co do nas należy, jednocześnie dbając o środowisko.

Moje poprzednie tematy:
08-10-2018 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Ekojazda-samochod na prąd
Powiem Wam, że w ostatnich latach rozwój technologii jeśli chodzi o motoryzację idzie do przodu z zaskakująco szybkim tempie - też macie takie wrażenie? Czytałam ostatnio na stronie https://dariuszstasik.com/pojazdy-autonomiczne/, że już niedługo na ulicach mają się pojawić pojazdy autonomiczne, czyli samosterujące Rolleyes Wyobrażacie to sobie? Ja póki co nie do końca, ale sadzę, ze to naprawdę duży krok technologiczny Smile

Moje poprzednie tematy:
07-12-2018 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak dbać o samochód Tapikur 87 204,551 Wczoraj 11:39
Ostatni post: dajuber
  Samochód zastępczy laik66 1 768 16-10-2023 01:19
Ostatni post: ArekW

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS