Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe auto
Autor Wiadomość
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Nowe auto
W nowych autach bardzo często zamiast tradycyjnego kluczyka spotyka się kluczyki keyless. Warto wiedzieć, że z takiego kluczyka z łatwością można wykraść dane. Dlatego polecam zakupić sobie klatkę faradaya: https://e-keyless.pl/klatka-faradaya-na-...we-keyless .

Moje poprzednie tematy:
23-10-2020 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Nowe auto
Zdecydowanie Ford Rybnik i oferta salonu samochodowego z tamtej okolicy konkretnie Chorzowa. Odwiedziłem Auto-Boss bo mają największy wybór aut na śląsku, byłem gotowy na zakup nowego auta, ale ostatecznie skończyłem z nieco używanym fordem mondeo, był w bardzo dobrym stanie a cena równie dobra. Mieli fajne oferty na nowe auta, ale czasem jest tak, że widzisz dany egzemplarz i wiesz, że to ten.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Nowe auto
Też tak myślę ale dodam że w salonie Porsche Centrum Sopot są najlepsze samochody, ja zawsze marzyłam o samochodzie tej marki, okazało się że doradcy znaleźli sposób na to żebym mogła nim jeździć

Moje poprzednie tematy:
21-12-2020 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Nowe auto
Moim zdaniem warto rozglądać się za samochodem hybrydowym, albo typowo elektrycznym. Tak naprawdę taka stacja ładowania ev https://smartpole-charger.eu/ jest coraz bardziej popularna i wydaje mi się, że dobrym wyjściem będzie sprawdzenie, jak to wygląda. Może akurat się w tym zapamiętacie i będziecie mieli taki samochód na lata. Co wy na to?

Moje poprzednie tematy:
20-02-2021 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
done
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Nowe auto
Podoba mi się takie realistyczne podejście do tematu zakupu samochodu. Ludzie zdają sobie co raz bardziej sprawę z tego, że to co znajdziemy na rynku wtórnym może znacznie odbiegać od ich oczekiwań. A na peweno większość ofert znacznie odbiega od tego co pokazuje rzeczywisty stan danego pojazdu. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czego tak właściwie oczekujemy? Dla większości liczy się najbardziej wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz niskie koszta eksploatacyjne. Jest na rynku kilka marek posiadających modele spełniające te założenia. Godną uwagi jest bez dwóch zdań Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/finanso...ody-nowe-2 posiadająca w ofercie możliwość finansowania zakupu nowego samochodu. To świetna opcja dla ludzi chcących mieć spokój od wszelkiego rodzaju napraw Smile

Moje poprzednie tematy:
22-02-2021 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe auto dajuber 3 96 Wczoraj 13:21
Ostatni post: Eagle
  Auto Amelka01 37 5,370 22-02-2024 09:14
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS