Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktywny wypoczynek?
Autor Wiadomość
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: aktywny wypoczynek?
Chcesz aktywnego wypoczynku to zakup rower szosowy i masz gwarancję adrenaliny. Na początek warto się zapoznać z testem https://portal.bikeworld.pl/artykul/test...gan_4_2019 naszej rodzimej firmy Romet. Świetny stosunek cena do jakości i na początek wystarczy bez problemu. Oczywiście są inne modele ale to już zostawiam Tobie.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2019 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: aktywny wypoczynek?
Fajną opcją na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem może być wypad na wrotki. Jeśli nie wiecie gdzie wyjść z dzieckiem rzeszów to zerknijcie na ofertę wrotkarni przy ul. Szpitalnej. Tam możecie bardzo ciekawie i przede wszystkim aktywnie spędzić czas. Dla malucha bedzie to niezapomniana zabawa.

Moje poprzednie tematy:
28-07-2019 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: aktywny wypoczynek?
Jeśli marzy ci się aktywny wypoczynek to nie me lepszej niż czarter jachtu zagranicą. Najlepszym wyborem będzie ten organizator https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji bo ma wieloletnie doświadczenie w organizacji takich czarterów zarówno w kraju jak i zagranicą. Cena jak za taki rejs nie jest wygórowana i warto skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2019 15:21 przez Melka.)
29-07-2019 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bemos
Member
***

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: aktywny wypoczynek?
Ostatnio w sieci napatoczyłam się na wpis w tym temacie na blogu - pływanie gliwice .To bardzo wartościowy wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam zarówno inne super wpisy.

Moje poprzednie tematy:
29-07-2019 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: aktywny wypoczynek?
Co powiecie na egzotyczny, aktywny wypoczynek? Biura podróży typu http://ctpoland.com.pl/ oferują wycieczki w różne zakątki Azji (harmonogram znajdziecie na ich stronie). Wszystko jest zapewnione, więc można czuć się bezpiecznie i z przewodnikiem polskim zwiedzać cuda wybranego, azjatyckiego kraju!

Moje poprzednie tematy:
30-07-2019 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: aktywny wypoczynek?
Lubię aktywnie spędzać czas. Zazwyczaj w siadam na rower i jadę przed siebie. Coraz częsciej też robimy wycieczki rodzinne. Dzieci podrosły i pokonują coraz większe dystanse. Co mnie bardzo cieszy. Mieszkamy na śląsku i mamy tu bardzo dużo fajnych tras. A obok zaraz Jura Krakowsko- Czestochowska. Pięknie tak jest i na rower i na piesze wycieczki.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2019 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #77
RE: aktywny wypoczynek?
Rower <3 . Kiedyś o wiele więcej jeździłam, ale potem się zapuściłam i skończyło się tak, że po prostu teraz nie dam rady depnąć ;( . Ale już jestem na dobrej drodze, rozpoczęłam dietę. W czasie, kiedy trochę schudnę i lżej mi będzie wykonywać jaką aktywność fizyczną, myślę, że powinnam kupić jakieś Akcesoria rowerowe . Wymieńcie, co Wy macie, co kupujecie i dlaczego. Będzie to dla mnie taka mała ściągawka Wink .

Moje poprzednie tematy:
07-08-2019 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rycerz
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #78
RE: aktywny wypoczynek?
Wspinaczka- poza sezonem panelowa, sportowa jakkolwiek by tego nie nazwać, bouldering, rower cały rok pod warunkiem, że pogoda dopisuje, no i bieganie. Długo nie mogłem przekonać się do tego sportu, dopóki nie poznałem dziewczyny, która też dużo biega. Kupiłem odzież do biegania- klasycznie spodenki, koszulkę później lepsze buty. Treaz biegamy razem, razem jeździmy na rowerze i jeździmy w skały. Wniosek: nie ważne co robisz, ważne żeby sprawiało to radośc, a najlepiej jeśli towarzystwo jest najlpesze na świecie.

Moje poprzednie tematy:
    04-10-2019 16:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    raku95
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 408
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #79
    RE: aktywny wypoczynek?
    A ja wam powiem, że lubię aktywnie wypoczywać, szczególnie , że na co dzień mam dość mało ruchu. Dużo interesuję się aktywnościami, jakie można w domu wykonywać, czytam takie portale https://migliori-integratori.it/ ale póki co nadal za mało się ruszam, bo dużo pracuję. Dlatego lubię aktywne wypoczynki.

    Moje poprzednie tematy:
    10-10-2019 17:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #80
    RE: aktywny wypoczynek?
    Bieganie bardzo odpręża i pozwala zebrać myśli. Trzeba jednak zaopatrzyć się w odpowiednią odzież i obuwie. Ważne są też akcesoria, która ułatwiają uprawianie tego sportu. Tutaj https://www.mikesport.pl/akcesoria-do-biegania.html sobie zerknijcie. Możecie tam kupić wszystko, czego potrzebujecie.

    Moje poprzednie tematy:
    10-10-2019 23:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Aktywny wypoczynek MagicznyMarcin 0 797 28-09-2018 13:34
    Ostatni post: MagicznyMarcin
      Bukowina Tatrzańska - wypoczynek weekendowy dnowaczek87 0 1,168 14-03-2016 14:05
    Ostatni post: dnowaczek87

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS