Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktywny wypoczynek?
Autor Wiadomość
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #111
RE: aktywny wypoczynek?
W sumie jak ma być aktywnie, ale do tego przyjemnie i bez problemów, to myślę, że Kaszuby będą dla Was dobrym wyjściem. To jest dziś częste rozwiązanie. A jeśli tak, to Hotel Bory Tucholskie powinniście poszukać. Na pewno będzie to dla Was wyjątkowa sprawa, jeśli macie w planach prawdziwie ciekawą podróż. Ja sama bym gdzieś pojechała, ale na razie nie mam gdzie, niestety.

Moje poprzednie tematy:
19-01-2021 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #112
RE: aktywny wypoczynek?
Aktywny wypoczynek to super sprawa. Ja bardzo dużo jeżdżę na rowerze. Moim zdaniem to świetny sposób, aby wyrobić sobie kondycję a także coś pozwiedzać Smile Jakiś czas temu zainstalowałam sobie aplikacje rowerowe na telefon. Dzięki apkom można dokładnie zaplanować wycieczkę i sprawdzić, czy aktualnie dużo osób jest na trasie. Poza tym aplikacja działa jak przewodnik. Naprawdę polecam, sprawdza się super Smile

Moje poprzednie tematy:
20-01-2021 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #113
RE: aktywny wypoczynek?
Zawsze urlop spędzam aktywnie, ale jeśli chodzi o wieczory, to oglądam jakieś ciekawe filmy online na vod https://www.ogladaj.to/ i odpoczywam.

Moje poprzednie tematy:
17-04-2021 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #114
RE: aktywny wypoczynek?
Jeżeli o mnie chodzi, uwielbiam spędzać czas aktywnie. Co więcej, od dłuższego czasu rozważam wyprawę w Alpy. Góry te już bardzo dawno mnie urzekły, a dodatkowo po lekturze informacji, dostępnych na http://nastok.pl/oferty/?region=alpy , mam coraz większą ochotę skorzystać, z dostępnych tam atrakcji. Oczywiście polskie góry także są piękne, ale fajnie byłoby przynajmniej raz na jakiś czas wybrać się w zupełnie nieznane miejsce.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2021 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #115
RE: aktywny wypoczynek?
Mam nadzieję, że w tym roku uda się pojechać na jakieś fajne wakacje. Przeglądam już różne apartamenty Grzybowo i te okolice, ale zastanawiam się jak będzie wyglądała w następnych miesiącach sytuacja związana z koronawirusem. Sądzicie, że to niebawem się skończy czy jakie są wasze spekulacje?

Moje poprzednie tematy:
10-05-2021 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #116
RE: aktywny wypoczynek?
Warto zadbać również o aktywny wypoczynek seniorów. Wiadomo, że musi on być dostosowany do możliwości osoby starszej. W Niemczech na przykład dla takich osób wynajmuje się opiekunki dla seniorów. One zapewniają rozrywkę osobom starszym. Tutaj https://jaw.pl/2021/07/aktywizacja-osoby-podopiecznej/ można znaleźć wiele cennych wiadomości na ten właśnie temat.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2021 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #117
RE: aktywny wypoczynek?
Lubię spędzać czas aktywnie, jeżdżę na rowerze, biegam. Natomiast wiem, że ludzie mają różne hobby i zainteresowania, na przykład mój teść jest zapalonym myśliwym. Kupiliśmy dla niego ostatnio prezent w https://mysliwy.bielsko.pl mają bogaty asortyment tego typu.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2021 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #118
RE: aktywny wypoczynek?
Odwiedź sklep internetowy Metro Bikes. Znajdziesz tam między innymi znane rowery crossowe: https://www.metrobikes.pl/pl/c/Cross/136 . Słyszałam, że są to naprawdę świetne rowery. Warto pomyśleć o takich zakupach.

Moje poprzednie tematy:
    02-09-2021 15:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #119
    RE: aktywny wypoczynek?
    Przede wszystkim musisz sobie kupić narty i akcesoria do nich. To podstawa takiego wyposażenia. Zajrzyj na stronę sklepu https://www.krakowsport.pl/pol_m_Odziez-...e-155.html , gdzie znajdziesz bardzo duży wybór nart i akcesoriów narciarskich.

    Moje poprzednie tematy:
    21-09-2021 13:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,217
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #120
    RE: aktywny wypoczynek?
    W sumie jestem zdania, że dlaczego nie? Każdy ma naprawdę sporo do powiedzenia i wydaje mi się, że jednak każdemu warto coś takiego poszukać. Dla mnie hulajnogi wyczynowe są ciekawe. Od zawsze lubiłam się czymś takim wozić, więc po prostu myślę, że warto będzie się na to nakierować. Co wy na to? Jakoś tak to mnie do siebie przekonuje.

    Moje poprzednie tematy:
    15-11-2021 00:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Aktywny wypoczynek MagicznyMarcin 0 790 28-09-2018 13:34
    Ostatni post: MagicznyMarcin
      Bukowina Tatrzańska - wypoczynek weekendowy dnowaczek87 0 1,149 14-03-2016 14:05
    Ostatni post: dnowaczek87

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS