Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Mieszkanie
Słuchajcie, jeśli kogoś z was interesuje kupno mieszkania we Wrocławiu lub okolicy to moim zdaniem aktualnie najciekawszą ofertę nieruchomości tego typu na sprzedaż posiada deweloper wrocław Inkom SA. Mają oni na prawdę ciekawe realizacje w atrakcyjnych lokalizacjach w mieście. Polecam wam samemu sprawdzić, a nie będziecie zawiedzeni

Moje poprzednie tematy:
26-03-2020 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,466
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #22
RE: Mieszkanie
Szukasz mieszkania dla siebie ? Sprawdź ofertę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-...ce-krakow/ .

Moje poprzednie tematy:
28-03-2020 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Mieszkanie
Ja polecam dewelopera https://pmdevelopment.pl/pl/ aktualnie w Krakowie buduje się apartamentowiec konkretniej lokalizacja to Mała Góra 10. O samym deweloperze opinie są bardzo dobre i tak samo ceny. My wspólnie z partnerką już jedno zarezerwowaliśmy i po pierwsze liczę na fajnych sąsiadów, a po drugie nie mogę się doczekać jak już się tam wprowadzimy Big Grin

Moje poprzednie tematy:
08-04-2020 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,071
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Mieszkanie
W Krakowie masz teraz masę fajnych osiedli, kilka z nich buduje Atal w różnych lokalizacjach, tam szukaj mieszkanie bo od nich możesz nawet kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz

Moje poprzednie tematy:
30-05-2020 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Mieszkanie
Ja powiem Ci, ze kiedyś szukałem mieszkania dokładnie w ten sposób jak mówisz, ale niestety nie udało mi się tak nic ciekawego znaleźć... Miałem już kupować mieszkanie na rynku wtórnym w kamienicy warszawskiej, ale dzięki Bogu, jeden z moich znajomych dał mi namiary na tego dewelopera: https://www.profbud.info/ . Wcześniej nie miałem pojęcia o ich inwestycjach prowadzonych w Warszawie, a okazało się, że mają naprawdę sporo ciekawych propozycji dla ludzi takich jak ja. Może nawet zostaniemy sąsiadami jeśli się zdecydujesz Smile

Moje poprzednie tematy:
01-06-2020 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,914 30-10-2023 22:58
Ostatni post: sylka
  Mieszkanie pawelpruski 53 3,460 22-10-2023 11:07
Ostatni post: venar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS