Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompleksy
Autor Wiadomość
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Kompleksy
fiona11 jesteś już kolejną osobą z rzędu, która poleca tą panią Olgę. Muszę się z nia skontaktować w takim razie skoro jest taka skuteczna bo jestem akurat z Wrocławia a szukam kogoś, z kim mogłabym się spotkać face to face.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #152
RE: Kompleksy
Nie wiesz jak podrywać i flirtować ? Randki, sprawy miłosne, teksty na podryw i stosunki. Wejdź tutaj aby dowiedzieć się wiecej Smile https://viprandki.pl/jak-sie-odkochac-pr...ne-porady/

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #153
RE: Kompleksy
Jeśli twoim kompleksem jest przedwczesny wytrysk możesz skorzystać z środków przedłuzających stosunek dostępnych na świat-lastlongerspray.pl. Z tego co wiem wielu mężczyzn ma podobny problem. Na szczęście da się go szybko i skutecznie rozwiazac.

Moje poprzednie tematy:
22-02-2020 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #154
RE: Kompleksy
ja tez miałam potworne kompleksy dopiero w klinice dermed w Krakowie usunęłam to i owo, wypełniłam zmarszczki ładnie kwasem, potem planuję jeszcze własnie zrobic sobie lifting bo takie fajne zabiegi mają

Moje poprzednie tematy:
28-03-2020 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #155
RE: Kompleksy
Mój facet miał duże kompleksy z przedwczesnym siwieniem włosów. Dlatego kupił preparat GR-7 , który szybko przywrócił mu oryginalny kolor włosów. Możecie sobie zobaczyć efekty przed i po na ich stronie, są zachwycające.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2020 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #156
RE: Kompleksy
Każdy je ma. Ale obecnie są sposoby by je ukryć, a nawet całkowicie zlikwidować. Takie możliwości daje medycyna estetyczna. Na https://www.san-medical.pl/ można obecnie skorzystać nawet z konsultacji online. A jeśli kompleksy nas ograniczają to warto z takiej pomocy skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
13-06-2020 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #157
RE: Kompleksy
Kompleksem mojej żony też są jej wargi sromowe i choć jej powtarzam, że przesadza to ona chce poddać się zabiegowi labioplastyki. Sam szukałem na własną rękę dla niej specjalisty i sporo kobiet poleca dr. Sitkiewicz z kliniki https://klinikagalena.pl/ czy są tu kobiety, które mogą na temat tej pani doktor napisać kilka słów? Wiecie... zależy mi jedynie na szczęściu mojej żony i na tym żeby pozbyła się kompleksów :/

Moje poprzednie tematy:
16-06-2020 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #158
RE: Kompleksy
Chyba każdy ma jakieś kompleksy. Ja miałam problem z tłustą cerą. Koleżanka pokazała mi takie rozwiązanie https://www.bee.pl/mohani-hydrolat-z-czy...14966.html Ta naturalna woda kwiatowa z czystka, bardzo mi pomogła. Oczyściła moją cerę, zwęziła pory i rozjaśniła.

Moje poprzednie tematy:
16-06-2020 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #159
RE: Kompleksy
Wiele osób ma kompleksy z powodu różnych defektów. Wielu z nich można się szybko i skutecznie pozbyć. Zerknijcie sobie np. tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/dermatoch...wirusowych . Macie tam bowiem namiar na gabinet, który zajmuje się w usuwaniu brodawek wirusowych. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytaj jak się to odbywa i poddać się takiemu zabiegowi.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2020 09:03 przez śliwa.)
10-11-2020 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Weroniczka24
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #160
RE: Kompleksy
W mojej ocenie warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowana przez sklep internetowy Valetta ponieważ mają naprawde mnóstwo świetnych propozycji w zakresie bardzo dobrze wykonanej bielizny damskiej, z resztą sama kupiłam sobie u nich ostatnio Body Koronkowe Z Chokerem, które prezentuje się pięknie i do tego jest w naprawdę przystępnej cenie.

Moje poprzednie tematy:
07-12-2020 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS