Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompleksy
Autor Wiadomość
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Kompleksy
Jak kompleksy utrudniają Wam funkcjonowanie, to najlepiej zgłosić się do psychoterapeuty. To jest całkowicie normalne.

Moje poprzednie tematy:
02-07-2019 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Kompleksy
Niektórych kompleksów można się pozbyć i też jest to możliwe dzięki medycynie estetycznej. Delikatne zabiegi takiej jak np. ten z wypełniaczem do ust Restylane pozwalają zadbać o swój wygląd. Po tym zabiegu usta będą naturalnie ujędrnione.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2019 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Kompleksy
Jest naprawdę bardzo dużo interesujących miejsc w których mozesz się pozbyć własnych kompleksów. Na przykład jeżeli problem dotyczy twarzy czyli nosa lub ust to polecam https://www.magicznaklinika.pl/ W której za naprawdę nie dużą opłatą poradzisz sobie z każdym defektem.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2019 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #144
RE: Kompleksy
Bardzo często na pozór błahe dolegliwości mogą być przyczyną kompleksów. Jak dla mnie zawsze bardzo stresująca jest opryszczka. Na szczęście w takim miejscach jak https://www.aptekagalen.pl/opryszczka-i-zajady można znaleźć wiele skutecznych środków zarówno na tą przypadłość, jak i np. na zajady, przy czym w tym przypadku zamówienia są szybko realizowane, a dodatkowo nie musimy się obawiać o wysokie cenySmile.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2019 06:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
niemenka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: Kompleksy
Małe piersi mozna powiększyć:
https://sprzedawacz.pl/moda/odziez/bieli...iersi.html

Implanty piersi mogą być wkładane poprzez nacięcie wykonane w fałdzie podpiersiowym, w dole pachowym lub wokół dolnej krawędzi otoczki brodawki piersiowej ( metoda najczęściej stosowana w klinice Aesthetic Med). Implanty piersi mogą być umieszczane pod lub nad mięśniem piersiowym.

Oczywiście nikogo do tego nie namawiam bo jednak jest to operacja, jednak wiele osób nabiera po niej pewnośći siebie

Moje poprzednie tematy:
01-10-2019 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: Kompleksy
A może warto pomyśleć o wizycie u specjalisty? Psycholog to zawsze dobry pomysł. Poczytaj o tym, w czym specjalizuje się pan Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/o-mnie/. Moim zdaniem będzie to dobry wybór.

Moje poprzednie tematy:
03-10-2019 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #147
RE: Kompleksy
Większość kompleksów jest po prostu wymyślona.
Moja partnerka miała podobnie narzekała że jest za gruba i nie może znaleźć niczego dla siebie aż któregoś dnia trafiła na fajny butik ubrania jej się spodobały zamówiła i gdy pasowały poczucie wartości od razu wzrosło. Nie mam pojęcia czemu ludzie sobie wkręcają te wszystkie kompleksy...

Moje poprzednie tematy:
18-10-2019 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #148
RE: Kompleksy
Jeśli masz kompleksy przez które nie możesz normalnie funkcjonować konieczna może być psychoterapia wrocław. Podczas wizyt u psychologa przepracujesz wszystkie swoje kompleksy i sprawy z przeszłości. To bardzo oczyszcza i pomaga ruszyć dalej. Sama uczęszczam na terapię i jestem bardzo zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2019 00:31 przez lilka91.)
12-11-2019 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #149
RE: Kompleksy
Ja myślę, że każdy z nas ma jakieś kompleksy i po sobie wiem doskonale, ze czasem samodzielna walka nie wystarcza i wtedy dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalnych fachowców. Jak mieszkacie we Wrocławiu to na pewno warto wybrać się do Pani Rymkiewicz https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psychot...-psycholog. Ja trafiłam do niej pół roku temu z ogromnymi kompleksami związanymi z moją nadwagą. To był taki pierwszy krok do walki o samą siebie!

Moje poprzednie tematy:
23-11-2019 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #150
RE: Kompleksy
Jak każdy, ja też mam kompleksy. Na szczęście z jednym udało mi się wygrać, dzięki temu, że trafiłam do świetnego chirurga plastycznego, dr Anny Olender. W klinice w Żarkach Letnisko miałam przeprowadzoną operację plastyczną brzucha - niestety po ciąży i odchudzaniu miałam na nim nadmiar zwiotczałej skóry. Dzięki dr Olender znów mogę założyć bikini Smile

Moje poprzednie tematy:
24-11-2019 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS