Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompleksy
Autor Wiadomość
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #161
RE: Kompleksy
Uważam, że najlepszy produkt na siwienie włosów to dx2, szare opakowanie. Według mnie działa szybko i bez problemów, mój brat jak zaczął testować tak był dumny że jego kolor włosów powrócił.

Moje poprzednie tematy:
07-02-2022 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #162
RE: Kompleksy
Moim kompleksem był mały biust, ale udało mi się w końcu zrobić powiększanie piersi, jestem zadowolona. Miałam wykonaną operacje w Warszawie u Chirurga Plastycznego Konrada Kochana https://powiekszanie-piersi.com/

Moje poprzednie tematy:
06-05-2022 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #163
RE: Kompleksy
Poszukiwania wyjątkowych propozycji w zakresie nocnej bielizny, kompletów na co dzień oraz strojów kąpielowych to weźcie również pod uwagę sklep Valetta gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o seksowną bieliznę nocną w różnym wydaniu, abyś czuła się w niej równie dobrze i pięknie. A też pod względem cenowym naprawdę wypadają bardzo dobrze

Moje poprzednie tematy:
09-11-2022 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #164
RE: Kompleksy
z kompleksami można sobie teraz całkiem skutecznie radzić, od czego jest na przykład medycyny estetyczna Smile sama chce się wybrać do doktora Migała z kliniki Sfera ( w Warszawie, gdzieś w pobliżu PL. Starynkiewicza) na modelowanie i powiększanie ust Smile

Moje poprzednie tematy:
23-11-2022 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #165
RE: Kompleksy
Na pewno kompleksy mogą wywołać krzywe zęby więc trzeba zadbać o ich należyty wygląd. Im wcześniej tym lepiej bo wady szybko się powiększają. Polecam skorzystać z wsparcia tego gabinetu https://ortodontica.pl/ bo mają doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie.

Moje poprzednie tematy:
05-12-2022 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #166
RE: Kompleksy
Gdy by w temacie byłą potrzebna terapia, to wiem że mega skuteczne metody działania ma na pewno Dariusz Rudaś. Przyjmuje na ul Łobzowskiej w Krakowie.

Moje poprzednie tematy:
05-12-2022 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #167
RE: Kompleksy
Jeśli masz kompleksy to może ci pomów nowatorska metoda hipnozy regresyjnej według Kariny Abraham. Hipnoza ta to idealne rozwiązanie nie tylko ze względu na fakt szybkiego pojawienia się rezultatów lecz również dlatego, że może być przeprowadzona z dowolnego miejsca na świecie. Zapoznaj się z szczegółami na witrynie https://karinaabraham.pl/hipnoza-regresyjna-cmf-krakow/

Moje poprzednie tematy:
07-12-2022 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,818
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #168
RE: Kompleksy
Tak, jak piszecie - bardzo dużym kompleksem są również różnego rodzaju niedoskonałości na twarzy. Na szczęście obecnie jest wiele różnych kosmetyków, dzięki którym można takie niedoskonałości zwalczać. Ja myślę, że super opcją jest Seria Perfect Skin Acne od Eveline, dostępna np. w Rossmannie.

Moje poprzednie tematy:
08-02-2023 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #169
RE: Kompleksy
Moim kompleksem była obwisła na brzuchu skóra, ale na szczęście świetnie poradziła sobie z tym dr Anna Olender https://drolender.pl cieszę się, że zdecydowałam się na operację.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2023 02:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #170
RE: Kompleksy
Z kompleksami można walczyć. Wiele dziewczyn przecież decyduje się na operacje plastyczne i zyskują dzięki temu większą pewność siebie. Gdyby któraś z was się zdecydowała to mogę polecić dr Żukowską z Łodzi która jest cenionym chirurgiem plastycznym

Moje poprzednie tematy:
02-08-2023 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS