Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magazynowa hala namiotowa
Autor Wiadomość
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Magazynowa hala namiotowa
Hej! Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się wynająć magazynową halę namiotową w dobrej cenie? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług i szukam sprawdzonego producenta. Polecicie coś konkretnego? Wczoraj przeszukując internet wpadłem na tą stronę https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/magazynowe/ . Co o niej sądzicie? Dajcie znać, dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
27-08-2020 04:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Magazynowa hala namiotowa
(27-08-2020 04:43)olazola napisał(a):  Hej! Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się wynająć magazynową halę namiotową w dobrej cenie? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług i szukam sprawdzonego producenta. Polecicie coś konkretnego?

My wynajmujemy część magazynu przy autostradzie A4 i przy lotnisku Kraków-Balice, w Modlniczce k. Krakowa. Bardzo dobra lokalizacja. Wszystkie szczegóły sprawdzisz na stronie firmy KMC services https://kmc-services.com.pl/. Mają w ofercie stworzenie magazynów także w innych lokalizacjach.

Moje poprzednie tematy:
12-09-2020 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Magazynowa hala namiotowa
A skoro już o magazynach mowa, to jakie znacie firmy, które zajmują się profesjonalnym czyszczeniem magazynów? Czy kojarzycie może taką firmę jak https://dlamagazynu.pl/? Słyszałam, że świadczy ina takie właśnie między innymi usługi na najwyższym poziomie Wink

Moje poprzednie tematy:
20-09-2020 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bierendaa
Member
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Magazynowa hala namiotowa
Jak firma się rozwija to trzeba takie inwestycje zrobić, normalna sprawa. Ja mam sklep internetowy i też już o tym myślęWink Jak magazyn to i odpowiedni sprzęt oczywiście. Dostałam już namiar na firmę Gizo, znajomy jest bardzo zadowolony, bierze od nich wózki widłowe. Oglądałam już jak to tu wygląda i na pewno na początku decydowałabym się na wynajem. Można tu wybrać wynajem krótko, a także i długoterminowy.

Moje poprzednie tematy:
    23-09-2020 11:49
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MichałWrok
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 436
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Magazynowa hala namiotowa
    Nasz wybór to również hale magazynowe i uważam, że to bardzo dobry wybór z perspektywy czasu. Koszta nas nie przerosły, sam magazyn w pełni spełnia swoje zadanie i jednocześnie konstrukcja jest trwała, więc jak na razie same plus. Warto jednak postawić na dobrą firmę, która Wam w tym zakresie pomorze i zadba o to żeby realizacja przebiegła zgodnie z założeniami. U nas sprawdzili się fachowcy z Namplan i mam nadzieję, że jeżeli jeszcze ich nie wybraliście to i Wam będą w stanie pomóc.

    Moje poprzednie tematy:
    10-11-2020 15:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    korn
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 467
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Magazynowa hala namiotowa
    Moim zdaniem taka hala namiotowa to nie do końca dobre rozwiązanie, chyba że naprawdę ma to być tylko na krótki czas. W przeciwnym razie uważam, że lepiej zainwestować w takie klasyczne stalowe hale magazynowe: https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-przemyslowe/

    Moje poprzednie tematy:
      23-11-2020 11:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      aniaola37
      Member
      ***

      Liczba postów: 116
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Magazynowa hala namiotowa
      Według mnie w każdym magazynie najważniejsze jest wyposażenie. Aby w pełni wyposażyć magazyn warto spojrzeć na ofertę firmy Future Logistics, którą znajdziecie na https://futurelogistics.pl/oferta

      Moje poprzednie tematy:
      23-11-2020 11:53
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      shizune
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 512
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Magazynowa hala namiotowa
      Można próbować z namiotem, ale to nie to samo, co hala jednak stalowa.

      Moje poprzednie tematy:
      04-02-2021 16:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      raku95
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 408
      Dołączył: Jun 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Magazynowa hala namiotowa
      Sam nie wiem, czy na namiot bym się dziś zdecydował. Jednak nie ma to tamto, jeśli mamy hale stalowe. One są bardziej wytrzymałe, można je z powodzeniem rozgrzewać i mogą się nadać do wielu różnych produktów. Na pewno firma konspekt.eu ma dobre wykonawstwo hal stalowych. Sprawdźcie koniecznie.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2021 18:59 przez raku95.)
      04-02-2021 16:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      byniek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,592
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Magazynowa hala namiotowa
      Z tego co sprawdzałem w internecie jest dużo firm na ten moment, które zajmują się stawianiem hal namiotowych jednak wydaje mi się, że najbardziej opłaca się skorzystać z usług takiej firmy, która zajmuje się tym od lat w moim przypadku była to firma Haltech Group. Na stronie https://haltech-group.pl/wycena-hali-namiotowej/ macie wiecej szczegółów na temat wyceny.

      Moje poprzednie tematy:
      06-02-2021 11:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,552 18-03-2024 18:07
      Ostatni post: Katarzyna88
        Hala karolina_61866 63 19,730 29-01-2024 20:23
      Ostatni post: alicja930

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS