Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wynajem samochodów dostawczych w warszawie - gdzie najlepiej?
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wynajem samochodów dostawczych w warszawie - gdzie najlepiej?
Witam! Bardzo proszę o poradę w kwestii wynajmu samochodu dostawczego. Zupełnie nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy. Dużo pozytywnych opinii czytałam o tej wypożyczalni wynajem samochodów dostawczych w warszawie Ktoś korzystał i może polecić? Ponoć warto u nich wypożyczyć.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2018 01:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wynajem samochodów dostawczych w warszawie - gdzie najlepiej?
Dzień dobry. Najem długoterminowy to dla wielu firm (początkujących na rynku albo chcących zachować zdolność inwestycyjną) świetna opcja na pozyskanie auta lub aut dostawczych. Podpisując umowę najmu warto zwrócić uwagę na wysokość rat (to chyba jasne), na wymógł wniesienia (lub jego brak) opłaty wstępnej oraz czas po jakim można wymienić samochód na nowszy. Ja np. skorzystałem z oferty https://manfs.pl/finansowanie/samochody-...inowy.html i współpracę z MAN Financial Services szczerze polecam. Ze względu na klarowne i korzystne zasady a także z racji jakości pojazdów niezawodnej marki.

Moje poprzednie tematy:
23-09-2022 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwis Hondy w Warszawie Emil434 5 10,905 11-03-2024 23:00
Ostatni post: klara
  Wypożyczalnia samochodów atrix 72 51,124 25-09-2023 10:26
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS