Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyprawka dla malucha - wózek
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wyprawka dla malucha - wózek
Dziewczyny powoli zabrałam się za kompletowanie wyprawki dla dziecka, chciałabym kupić jakies akcesoria od karmienia oraz spacerówkę dla bliźniąt . Jakie polecacie ? Macie jakies ulubione sklepy gdzie kupujecie takie rzeczy ? Ponoc bardzo bogaty asortyment mają w smykolandzie , i wózek bliźniaczy bardzo duży wybór , kupował ktoś u nich? Ceny mają rewelacyjne.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2018 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wyprawka dla malucha - wózek
A co dalej? Oprócz wózka potrzeba jeszcze mnóstwo innych rzeczy. Ja zastanawiam się co kupować przed porodem, a co kupować po porodzie. Szczególnie ostatnio męczy mnie temat laktatora. Myślę, że zdecyduję się już teraz i kupię sobie elektryczny Lakta Electric. Znajoma mówi, że jest to najlepsze rozwiązanie i że swój kupiła na stronie http://www.simed.pl/

Moje poprzednie tematy:
19-03-2018 02:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wyprawka dla malucha - wózek
Dzisiaj w wielu sklepach da się kupić dobry wózek. Nie ma z tym absolutnie problemu. Tylko trzeba się poważnie zastanowić, jaki chcemy kupić. Można wybrać coś takiego https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dziec...a-7151.php Taki wózek dobrze się sprzedaje. Widziałam, że wiele osób taki wybrało.

Moje poprzednie tematy:
08-05-2018 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelinka01
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: wyprawka dla malucha - wózek
Zgadzam sie z tym, z wyborem modelu nie ma najmniejszego problemu, choć trzeba uważnie obadać wózek, z jakiego materiału jest wykonany, obszycia itp. Moja znajoma kupiła taki model nie dawno x lander x move i zachwycona jest z niego. Wózek sprawdza się w terenie jak i mieście.

Moje poprzednie tematy:
09-05-2018 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: wyprawka dla malucha - wózek
wózek powinien być przede wszystkim wygodny, stabilny i nie za ciężki Smile Jeśli chodzi o taki pojazd wielofunkcyjny to ja ze swojej strony polecam Euro Cart model Passo Smile Kupiliśmy zestaw 3 w 1 , z gondoli już powoli wyrastamy i niebawem będziemy się przesiadać na spacerówkę. Prowadzi się super, ma wszystkie niezbędne funkcje i wyposażenie. No i pompowane koła, idealne na bardziej wymagający teren.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2018 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: wyprawka dla malucha - wózek
Gratulacje z powodu bliźniąt a co do wózka chyba nie pomogę, mam xlander, to świetny wózek ale nie wiem czy dostaniesz taki bliźniaczy, musiałabyś popytać w sklepach a polecam tą firmę bo robią dobre solidne i bezpieczne wózki

Moje poprzednie tematy:
25-05-2018 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: wyprawka dla malucha - wózek
Kompletując wyprawkę warto też zakupić rożki niemowlęce . To naprawdę przydatna rzecz. Dziecko od pierwszych dni życia można nosić w takim rożku, dzięki czemu czuje się przytulnie, komfortowo i bezpiecznie. Można go włożyć do łóżeczka i używać jako pościeli dla malucha. Takie rożki niemowlęce mają naprawdę wiele zastosowań a wcale nie są drogie.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2018 00:01 przez marysia8383.)
18-07-2018 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: wyprawka dla malucha - wózek
W wyprawce dla dziecka oczywiście musi się znaleźć wózek. Warto zainwestować w wózek wielofunkcyjny, chociaż powiem wam szczerze, że te spacerówki które oglądam w sklepie https://nodik.pl/wozki-parasolki-c-196.html - skradły moje serce. W szczególności te trzykołowe. Z tego co słyszałam to takie parasolki są bardzo wygodne i lekki, fajnie się je prowadzi. Myślę czy by nie kupić już teraz takiej parasolki? Mają niskie ceny i dodatkowe promocje na produkty.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2018 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marii675
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: wyprawka dla malucha - wózek
Jeśli chodzi o zakup wózka to duży wybór nowoczesnych wózków dziecięcych oferuje firma Paradise Baby. Ja kupiłam tutaj wózek 2w1, który stanowi połączenie praktycznej spacerówki i tradycyjnej gondoli. Jest on bardzo wygodny w użytkowaniu i lekki. W dodatku świetnie się prezentuje. Wejdź sobie na stronę http://paradisebaby.pl/ i poszukaj czegoś dla siebie. Blush

Moje poprzednie tematy:
29-11-2018 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: wyprawka dla malucha - wózek
Ja też do wózka dokupiłam wkładkę i takiego motylka - podusię, który zabezpiecza główkę maluszka przed wstrząsami. Polecam Ci zamówić z tego sklepu https://baby-stars.pl/ . Wszystko z bezpiecznych materiałów, antyalergiczne, starannie uszyte i kolorowe. Cudo!

Moje poprzednie tematy:
07-08-2019 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pokój dla dziecka maminka 3 1,107 12-03-2024 11:50
Ostatni post: bluem
  Upominek dla chłopaka Lukrecja 5 2,090 13-02-2024 14:02
Ostatni post: patisia78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS