Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiemnastka
Autor Wiadomość
sonia8
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Osiemnastka
Witam, jestem matką prawię już dorosłej kobietki Wink

Chciałabym jej te świeto zorganizować jak najlepiej potrafię, mieszkamy w Zakopanem więc mam niemałe pole do popisu Wink

Szukam hotelu http://www.hotelcrocus.pl/ z nieziemskimi widokami na taką małą imprezę hehe ;P
Oczywiście impreza będzie w ramach rozsądku gdyż moja córa nienależy do wielkich fanów głośnych imprez i bałaganu

Wiem poprostu jakby ucieszyła się z takiej niespodzianki, pomagają mi jej koleżanki które również nie są zgodne jeśli chodzi o fajny hotel
pomożecie?

Zatroskana mama Wink)

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2018 19:01 przez sonia8.)
03-03-2018 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Osiemnastka
Super, twoja córka na pewno bardzo się ucieszy, wielu nastolatków oddałoby wszystko, żeby mieć niezapomnianą imprezę osiemnastkową. A przeglądałaś już dekoracje na 18 urodziny? W dzisiejszych czasach mamy ich setki do wyboru i wbrew pozorom wcale nie są takie drogie, wystarczy poszukać. A wiesz, jakie niesamowite zdjęcia pamiątkowe można dzięki nim zrobić?

Moje poprzednie tematy:
12-04-2018 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziemowka
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Osiemnastka
Polecam tutaj zajrzeć, http://www.imprezowyraj.pl/ mają świetne atrakcje, widzę że jest to ostatnio bardzo popularne, szczególnie na imprezach urodzinowych, takich jak 18stki, szczególnie mam na myśli barki barmańskie. Warto skorzystać, bo jest to zawsze atrakcja godna zapamiętania.

Moje poprzednie tematy:
16-04-2018 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja98
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Osiemnastka
Impreza 18stkowa w hotelu, to już chyba lekka przesada. Nie lepiej coś kameralnego albo jakaś impreza na świeżym powietrzu? Warto pomyśleć nad czymś innym i atrakcyjnym.

Moje poprzednie tematy:
    17-04-2018 09:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jolajw
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 341
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Osiemnastka
    A ja mam bardzo fajny pomysł, jeśli chodzi o osiemnastkę. Wystarczy, że masz ogród, trochę miejsca i fajnych sąsiadków, bo możesz np. wynająć sobie jakiś mały namiot, takie https://www.kompletypiwne.pl/ komplety piwne, czyli ławki i stoły i już masz wszystko gotowe. Impreza osiemnastkowa w ogrodzie to też całkiem fajny pomysł według mnie.

    Moje poprzednie tematy:
    16-07-2018 14:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Osiemnastka
    Myślę, że śmiało możesz też zorganizować dla niej imprezę przebieraną. O stroje się nie martw - wszystko bez problemu zakupisz w internecie. Odsyłam Cię do strony https://marlux.eu/pol_m_STROJE-I-DODATKI...e-204.html. Myślę, że taki strój zakonnicy czy czarownicy zrobi wrażenie na wszystkich Smile

    Moje poprzednie tematy:
    19-07-2018 09:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Osiemnastka
    A co sądzicie o organizowaniu osiemnastki w klubie? Ja ostatnio rozglądałam się za takim klubem w okolicach Trójmiasta i trafiłam na klub Na Kwadracie w Gdyni. Lokal jest zlokalizowany w centrum miasta, w środku jest oczywiście klimatyzacja, aneks kuchenny, sala do tańczenia, dwie loże dla DJ-ów, a nawet rura do Pole-Dance... bardzo mi się spodobała ta oferta. Byliście kiedyś w tym klubie? Warto Waszym zdaniem zorganizować tam 18?

    Moje poprzednie tematy:
    30-08-2018 20:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Osiemnastka
    Bardzo fajny pomysł z organizowaniem takiej imprezy na 18 urodziny. Wszak to ważna data dla każdego dziecka, nie mówiąc o rodzicach. Warto więc zerknąć do tego sklepu https://kodisklep.pl/ Tu znajdziesz wszystko co potrzebne do zorganizowania takiego przyjęcia.Łącznie z dekoracjami do urodzinowego tortu i innych ciast.

    Moje poprzednie tematy:
    17-09-2018 19:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MagicznyMarcin
    Member
    ***

    Liczba postów: 82
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Osiemnastka
    Czasem też warto zainteresować się profesjonalnymi animatorami (ot taka dodatkowa atrakcja), chociaż zdecydowanie lepiej się to sprawdza u małych/szkolnych dzieci niż prawie dorosłej młodzieży. Moja znajoma jak organizowała urodziny dla 9 letniego syna skorzystała z animacje dla dzieci bydgoszcz i była bardzo zadowolona ze świadczonej usługi.

    Moje poprzednie tematy:
    26-09-2018 15:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Osiemnastka z pompą - gdzie w Wawie? Fanta 7 10,190 25-09-2020 16:00
    Ostatni post: betty36

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS