Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd do Wielkiej Brytanii na stałe: pytania ogólne.
Autor Wiadomość
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wyjazd do Wielkiej Brytanii na stałe: pytania ogólne.
Proszę o pomoc szczególnie ludzi którzy już dłuższy czas mieszkają za granicą i są obyci w tamtejszym klimacie.
Mianowicie w lipcu po obronie pracy dyplomowej z powodu braku perspektyw rozwoju w naszej kochanej ojczyźnie, jak i konieczności wzięcia kredytu hipotecznego na który to musiałbym harować całe życie, planuje wyjazd na stałe i osadzenie się w Anglii a dokładniej we Wrexham. Mam tam część rodziny, wujków ( mieszkają od ok 4 lat )oraz brata(od pół roku). Jednak przez skype`a wszystkiego się nie dowiem, a traktuje ten portal jako pewne i wiarygodne źródło informacji. Liczę na takie małe kompedium wiedzy, jednak będę wdzięczny za wszystkie informacje dotyczące wyjazdu. Mianowicie:

Jakie dokumenty ze sobą zabrać? Jakie tłumaczyć? Czy zabierać ze sobą świadectwa pracy. Ile pieniędzy warto ze sobą zabrać na start. Gdzie szukać pomocy w razie problemów. Ile mniej więcej kosztuje życie? Kiedy bukować bilety, jakimi liniami lotniczymi? Jak najtaniej. Gdzie wynajmować pokój?

Jednym słowem wszystko co przyjdzie wam na myśl, a może okazać się pomocne.

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2018 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wyjazd do Wielkiej Brytanii na stałe: pytania ogólne.
Taki wyjazd to na pewno duża zmiana w życiu, więc warto wcześniej dobrze to zaplanować i rozeznać się, jak będzie wyglądało nasze życie w nowym kraju. Sporo czytałam przed swoim wyjazdem tutaj https://www.easysend.pl/blog/zycie-w-uk/ Takie rady na pewno będą pomocne, jeśli planujemy taki wyjazd.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2018 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyjazd wakacyjny Sebataa 132 54,585 28-02-2024 12:49
Ostatni post: dajuber
  Zagadki i pytania biblijne hyzop10 0 58 11-02-2024 18:44
Ostatni post: hyzop10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS