Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medycyna estetyczna -
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Medycyna estetyczna -
Uważam, że każdy kto ma ochotę na zabieg z medycyny estetycznej to powinien spróbować. W końcu takie zabiegi nie są szkodliwe, a efekty bywają zaskakujące. Ja przykładowo chce udać się do kliniki https://perfect-dentalclinic.com/uslugi/...stetyczna/ . Ponieważ zajmują się oni między innymi leczeniem bruksizmu.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019 05:59 przez jjusti18.)
29-11-2019 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Medycyna estetyczna -
Zabiegi są delikatne, a bardzo można sobie nimi poprawić wygląd. Wiem, że mnóstwo kobiet się na nie decyduje. Usta są kompleksem wielu kobiet i zabieg z Restylane Kysse pozwoli delikatnie je powiększyć, poprawić ich wygląd. Będą naturalnie wyglądały.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2019 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Medycyna estetyczna -
Zanim zdecydujemy sie na konkretny zabieg - warto uprzednio wybrac dobrego lekarza - doswiadczonego - ktory jest po studiach a nie po kilku szkoleniach . Moja kolezanka kiedys bardzo przejechala sie na takim wyborze w ciemno - ja jednak wolalam troche poszperac i wybralam jedna z klinik w moim miescie. Pani chirurg w miejscu gdzie wybralam sie na zabieg, polecila mi produkty od Restylane - mam spore problemy ze skora na twarzy ktora szybko stracila elastycznosc po 30 stce. Jednak po zabiegu odmladzajacym - moja skora znow jest odzyiwona i naprezona. Czuje sie wiec nie tylko mlodo ale i zdrowo Smile

Moje poprzednie tematy:
09-12-2019 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Medycyna estetyczna -
Zabiegi kosmetyczne to moim zdaniem coś na co każdy od czasu do czasu warto się zdecydować. Wizyta w dobrym salonie kosmetycznym takim jak https://jadoreinstytut.com/warszawa/ , nikomu nie zaszkodzi, a jak zadbamy o siebie to lepiej się poczujemy.

Moje poprzednie tematy:
10-12-2019 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Spartanka20
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #75
RE: Medycyna estetyczna -
Ja nie mam nic przeciwko zabiegom kosmetycznym
czy takim typowo z półki medycyne estetycznej jak np wampirzy lifting lub osocze bogatopłytkowe
( tu https://www.dermoklinika.pl/zabiegi/osoc...toplytkowe można o tym więcej poczytać), o ile oczywiście robi się je u fachowca to raz, czy w porządnej klinice, no i też nie przesadza z ilością, bo jak sięnarobi za wiele, to kobieta zaczyna wyglądac jak lalka sztuczna, a to chyba nie o to chodzi?

Moje poprzednie tematy:
14-12-2019 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Medycyna estetyczna -
Ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, niedawno miałam wykonywane podniesienie piersi w Łodzi, robiła mi je doktor Żukowska, świetna specjalistka, efekt piękny. I teraz czuje się dużo pewniej bo był to mój kompleks.

Moje poprzednie tematy:
18-12-2019 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzennika5
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #77
RE: Medycyna estetyczna -
Bardzo często korzysta się obecnie z pomocy kwasu hialuronowego, ten wykorzystywany jest do drobniejszych korekt na twarzy, do redukcji zmarszczek, ujędrniania. Warto według mnie spróbować postawić na zabiegi z jego wykorzystaniem. Zerknijcie sobie tu na stronkę https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna Proponują tu spory wybór zabiegów dla kobiet.

Moje poprzednie tematy:
20-12-2019 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #78
RE: Medycyna estetyczna -
Medycyna estetyczna jest dla każdego moim zdaniem, nie ma reguły, ja usuwałam w klinice dermed w krakowie, cellulit, blizny trądzik i teraz idę na wypełnianie ust. Więc jak widac jestem stała klientką, ale ja lubię sie upiekszać

Moje poprzednie tematy:
20-12-2019 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #79
RE: Medycyna estetyczna -
Najlepszy gabinet medycyny estetycznej znajduje się tutaj kwas hialuronowy Gliwice
Eksperci w tej dziedzinie i atrakcyjne ceny

Moje poprzednie tematy:
20-12-2019 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #80
RE: Medycyna estetyczna -
Ostatnio bardzo często przy różnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej stosuje się kwas hialuronowy. Za jego pomocą można między innymi pozbyć się zmarszczek czy też wypełnić usta. Wszystkie informacje na temat jego zastosowania znajdziecie na stronie internetowej Neonii: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczn...aluronowy/.

Moje poprzednie tematy:
    27-01-2020 17:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Medycyna estetyczna laik66 31 3,067 12-01-2024 17:31
    Ostatni post: danosia
      Medycyna estetyczna-warto? Lukrecja 56 11,719 13-10-2023 11:37
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS