Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta/odchudzanie - nowa JA
Autor Wiadomość
Danny Barcelona
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
Polecam koktajl z regularnych treningów i odpowiedniej suplementacji Smile
Pierwszym mogą być codzienne 20 minutowe przebieżki, po drugie zapraszam na https://ichemia.pl/ (polecam jagody acai, dają świetne efekty).

Moje poprzednie tematy:
    26-06-2018 18:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zofialipska
    Member
    ***

    Liczba postów: 115
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
    Uważam że silna wola i systematyka to podstawa. Do tego odpowiednio ułożona pod Ciebie dieta i aktywność fizyczna - i sukces w zasięgu ręki. Diety z internetu są dostosowane do ogółu dlatego nie u wszystkich się sprawdzają. Ja już nie jedną przetestowałam i w końcu trafiłam do dietetyka. Teraz już wiem że szkoda marnować czas i lepiej od razu pójść do specjalisty

    Moje poprzednie tematy:
    09-07-2018 10:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Majkel
    Member
    ***

    Liczba postów: 69
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
    Cytat:Ważnym elementem zdrowej diety są wyciskarki do soków, które dają możliwość przygotowania przygotowania soków i koktajli z dosłownie wszystkich warzyw i owoców.My bardzo lubimy na śniadanie czy kolacje pić soki i koktajle przyrządzane ze świeżych składników. Zawierają mniej kalorii, a są bardzo odżywcze. Sok z wyciskarki różni się od napoju z blendera czy sokowirówki. Sokowirówka i blender utlenia napój, pozbawia go dużej części witamin i wartości odżywczych. Poza tym nie radzi sobie z wieloma warzywami czy owocami.

    Akurat sto procent racji, też lubię soki świeżowyciskane - trzeba tylko pamiętać, żeby nie pić ich zbyt dużo, bo to jednak cukier, a on niekoniecznie jest zdrowy. Wink Co do kupna sprzętu, to mogę z czystym sumieniem polecić sklep https://wyciskarki.pl/ - robiliśmy tam zakupy już parę razy i jeszcze nie miałem żadnych problemów. Wink)

    Moje poprzednie tematy:
      09-07-2018 14:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      reversa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 414
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #14
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      A same wiecie co jeść na dany posiłek, robicie to na czuja czy macie jakieś diety? Ja z https://michalwrzosek.pl/dieta/co-jesc-na-sniadanie/ sporo informacji ciekawych wyciągnęłam. Ale jednak najlepszy jest jadłospis prosto od dietetyka dlatego właśnie czekam aż Michał Wrzosek prześle mi gotowy plan Smile

      Moje poprzednie tematy:
      09-07-2018 21:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Melaska
      Member
      ***

      Liczba postów: 118
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      Wiem, że takie rzeczy łatwo się mówi, ale dużo gorzej jest to zrealizować. Jednak ja mam na to swoje sposoby Smile Znajoma poleciła mi firmę https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl zajmującą się cateringiem dietetycznym. Myślę że zdrowe, dietetyczne posiłki dowożone wam do domu, pracy to idealna opcja na walkę ze zbędnymi kilogramami

      Moje poprzednie tematy:
      11-07-2018 16:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      Niestety ja mam dosyć sporą nadwagę i nie wiem co zrobić w tym kierunku. Próbowałam ćwiczyć, ale wiecie jak to jest... Z dietą wyszło tak samo. Chociaż nie powiem, bo staram się jeść więcej warzyw i owoców. Ostatnio koleżanka powiedziała mi, żeby wprowadziła do swojej diety naturalny błonnik https://enaturalnie.pl/blonnik_75 . Ponoć dzięki niemu poczuje się najedzona na długi czas i nie będę czuła potrzeby podjadania. Muszę wypróbować tą metodę.

      Moje poprzednie tematy:
      11-07-2018 19:12
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      goralka
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 42
      Dołączył: Jul 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      Najlepszym rozwiązaniem będzie zasięgnięcie opinii dietetyk bielsko lub dietetyk bielsko biała. Profesjonalnie doradzi Ci jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia.

      Moje poprzednie tematy:
      13-07-2018 16:57
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Lukrecja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,099
      Dołączył: Jan 2015
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      Tak sobie myślę, że jeżeli chcemy zadbać o odpowiednią dietę, warto włączyć do jadłospisu zdrowe i bogate w witaminy soki domowej roboty. Ich przygotowanie umożliwia nam wyciskarka wolnoobrotowa Muke. Przy czym jest to sprzęt klasy premium, z 10-letnią gwarancją na silnik, a co więcej można dzięki niej przygotowywać pyszne soki i nie tylko, niemalże ze wszystkich warzyw i owoców, nawet tych liściastych, takich jak szpinak.

      Moje poprzednie tematy:
      01-08-2018 19:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      shizune
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 512
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      W odchudzaniu pomóc Wam może dietetyk rzeszów http://rzeszow.mojdietetyk.pl/ , a nie jakieś tabletki. Poznając Wasze smaki , a także potrzeby żywieniowe przepisze najskuteczniejszy jadłospis. I na ogół smaczny.

      Moje poprzednie tematy:
      02-08-2018 09:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      supermatka
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 3
      Dołączył: Jun 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Dieta/odchudzanie - nowa JA
      Najlepszym sposobem na odchudzanie jest zbilansowana dieta. Ja odkąd odstawiłam produkty przetworzone, napoje gazowane zastąpiłam sokami, które pomaga mi robić wyciskarka wolnoobrotowa, czuje się znacznie lepiej, a moje ciało jest w lepszej kondycji. Kiedy zdrowe odżywianie połączy się z ćwiczeniami, sukces jest murowany.

      Moje poprzednie tematy:
        02-08-2018 15:10
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Zdrowia dieta laik66 7 368 21-04-2024 15:03
        Ostatni post: barto776
          Odchudzanie aaaaaa 328 181,089 19-04-2024 14:59
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS