Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własny e-sklep
Autor Wiadomość
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: własny e-sklep
Witajcie! W temacie finansowania zakupu systemu ERP, warto zajrzeć na https://gecos.pl/jak-sfinansowac-zakup-systemu-erp/ Znajdziecie tam różne sposoby na sfinansowanie tego rozwiązania, które ułatwi zarządzanie firmą.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2023 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: własny e-sklep
Od trzech miesięcy prowadzę z koleżanką sklep internetowy i na razie jesteśmy na etapie comiesięcznego poszerzania oferty. Skupiamy się głównie na akcesoriach dla kobiet i ostatnio na https://versoli.pl/pl/88-etui-na-telefon zamówiłyśmy etui na telefony komórkowe. Etui na telefon ma wiele osób, którym zależy na jego bezpieczeństwie, dlatego warto zwracać uwagę na potrzeby klienta i wdrożyć takie produkty do oferty. Bardzo ciekawe jest to, że etui są dostępne w kilkunastu wzorach i kolorach, dlatego niektóre zamówienia są na kilka sztuk.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 03:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,295
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #83
RE: własny e-sklep
Bardzo ciekawą i opłacalną opcją jest działanie w kierunku sprzedaży odzieży. Oczywiście założenie własnego butiku wiąże się z pewnymi formalnościami ale jeśli zastanawiasz się jak otworzyć sklep z odzieżą i nie wiesz od czego zacząć to wystarczy zajrzeć na stronę https://www.roco-fashion.pl/pl/blog/post...-z-odzieza Bardzo szczegółowo i przede wszystkim rzetelnie przedstawiają wszelkie niezbędne informacje. Dodatkowo sami w swoim asortymencie posiadają wiele wspaniałym modowych propozycji.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2023 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: własny e-sklep
Prowadzenie sklepu internetowego jest super, bowiem wiele osób robi teraz zakupy w sieci. Warto jednak pamiętać, aby strona sklepu była dobrze przygotowana i skutecznie reklamowana, bowiem dzięki temu ma się szanse na większą sprzedaż. Skuteczne wdrożenie sklepu internetowego oferuje agencja marketingowa Vorma. To specjaliści od efektywnych strategii e-commerce.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2023 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: własny e-sklep
Cześć, prowadzę sklep internetowy i chciałbym wykorzystać w nim płatności online, takie jak te na stronie https://autopay.pl/oferta/platnosci-online. Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego rozwiązania? Czy macie doświadczenia z korzystania z różnych bramek płatności? Podzielcie się swoimi myślami, sugestiami lub pytania dotyczącymi tego tematu. Chętnie wysłucham Waszych opinii.

Moje poprzednie tematy:
14-11-2023 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: własny e-sklep
Wszystko jest do zrealizowania, ale trzeba też wiedzieć - od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę itd? Także proponuję na początek sprawdzić sobie usługi software house i w jakim kierunku się wam przydadzą? Bo naprawdę jest to ważny element tej układanki.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2023 12:34 przez jjusti18.)
19-11-2023 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sklep z soczewkami laik66 0 146 01-07-2023 04:04
Ostatni post: laik66
  Sklep ze sprzętem dla gastronomii Emma 4 1,186 17-02-2023 11:00
Ostatni post: nieduzy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS