Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy mogę udowodnić zdradę?
Autor Wiadomość
katarzyna.j
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy mogę udowodnić zdradę?
Witajcie wszyscy!
Od bliżej nieokreślonego czasu, posiadam pewne wątpliwości dotyczące wierności mojejwybranki. Szanuję ją z całego serca, lecz ostatnie wydarzenia w naszym wspólnym życiu znacznie nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych celów. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem mężczyzną zawalonym pracą, często wyruszam na delegacje w odległe rejony Polski, a czasem nawet i za granicę, przez pewny okres czasu nie jestem obecny w domu. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby ukochana czuła się zaniedbana? Jak dotąd nie posiadam żadnych twardych dowodów na potwierdzenie mojej tezy, to tylko niewinne spekulacje, choć istotnie jakiś zupełnie obcy mi chłop zaczął się niedawno poruszać wokół naszego domu i ogólnie jakoś często zauważam go w okolicy mojej oblubienicy. W chwili obecnej myślę czy bezprzewodowa kamera na coś się przydadzą w mojej nieciekawej sytuacji. Jestem zrozpaczony, jednak oprócz tego sądzę, że spy shop warszawa ułatwi mi definitywnie zakończyć ten naglący kłopot. Z góry dziękuję wszystkim współodczuwającym za wszelkie dobre rady.

Moje poprzednie tematy:
10-05-2018 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wróżby, czy naprawdę istnieją? wigzi 8 1,594 06-03-2024 14:50
Ostatni post: barto776
  Perkusja czy saksofon? Fanta 12 5,197 27-01-2024 11:21
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS