Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość online
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Księgowość online
Każdy proponuje coś innego. Pytanie zasadnicze: wybrać tradycyjne biuro rachunkowe czy księgowość online jak np. tutaj https://taxcare.pl oferuje Tax Care . Zastanawiam się czy takie internetowe wsparcie się faktycznie sprawdza? Może ktoś z was ma więcej doświadczenia z biurami niż ja i zechce się podzielić swoimi przemyśleniami? Chodzi mi o obsługę i prawidłowość takich rozliczeń. Cena wiem, że jest niższa w przypadku rozwiązań online.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018 20:43 przez kris12.)
26-03-2018 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek bedn
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Księgowość online
Zgadzam się z przedmówcą. Jednak problemem jest nawiązanie współpracy naprawdę z rzetelnym i terminowym biurem rachunkowym. Mam za sobą kilka tego typu instytucji większość mniej lub bardziej mnie zawodziła. Od 2 lat współpracuję (z polecenia znajomego przedsiębiorcy) z biurem http://www.koflublin.pl/. Do tej pory nie zawiedli mnie. Mało tego, dzięki specjalistą z którymi współpracują poprawiłem funkcjonowanie swojej firmy. Mocna firma

Moje poprzednie tematy:
    29-03-2018 13:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aga59
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 7
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Księgowość online
    Coraz więcej słyszy się o obsłudze online, ja jednak korzystam z usług firmy księgowość lublin i mogę ją szczerze polecić. Kompetentni, terminowi i w razie problemów lub pytań, mogę w każdej chwili zadzwonić lub podjechać i uzyskać odpowiedź. Dodatkowo jeśli planujemy jakiś rozwój firmy typu dotacje itp to online ciężko to załatwiać.

    Moje poprzednie tematy:
      04-04-2018 15:47
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      paatryk190
      Member
      ***

      Liczba postów: 67
      Dołączył: Aug 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #14
      RE: Księgowość online
      Łatwiej jest prowadzić księgowość przez internet - można to robić z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Potrzebne narzędzia ma m.in. wFirma, w tym taki https://wfirma.pl/program-do-faktur-online program do faktur online - obsługuje wszystkie faktury.

      Moje poprzednie tematy:
      09-01-2019 15:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajka22
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 550
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Księgowość online
      Takie fakturowanie online jest bardzo wygodne, ale rozliczanie tego wszystkiego - tu trzeba mieć odpowiednią wiedzę. A nawet jeśli wiedza jest to po jakimś czasie samodzielne prowadzenie księgowości może być nużące Smile Dlatego warto wybrać dobre biuro rachunkowe online. Tutaj https://business-tax.pl/ jest ogólnopolskie biuro rachunkowe online. Działają od 1993 roku. Także doświadczenie ogromne mają. A do tego wiem, że współpraca z nimi może bazować na systemie, o którym piszesz. Także sprawdź.

      Moje poprzednie tematy:
      16-01-2019 13:15
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tesska11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 765
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Księgowość online
      Korzystaliście z takiej księgowości.

      Moje poprzednie tematy:
        16-01-2019 14:57
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        MonikaRab
        Member
        ***

        Liczba postów: 143
        Dołączył: Jan 2019
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #17
        RE: Księgowość online
        Cześć,
        finansami mojej firmy zajmuje się ksiegowość trójmiasto. Można na nich liczyć, terminowo wywiązują się ze swoich obowiązków. Sporządzają dla mnie roczne sprawozdania finansowe, bilans zysków i strat.

        Moje poprzednie tematy:
        18-01-2019 14:36
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Natka17
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 253
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #18
        RE: Księgowość online
        Wszystko, co musicie wiedzieć o księgowości znajdziecie na http://pureaccounting.pl/ Ostatnio czytałam tam artykuł o tym, czy warto prowadzić pełną księgowość. Może nawet nie wiecie, że płacicie za zbędne usługi. Ja osobiście preferuje wirtualne biura rachunkowe. Pozwala mi to na zaoszczędzenie czasu, bo wszystko mogę załatwić zdalnie. Jest to też tańsze niż tradycyjna księgowa.

        Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2019 13:52 przez Natka17.)
        21-01-2019 13:52
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        olaxx
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 1
        Dołączył: Jan 2019
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: Księgowość online
        Prowadzenie rachunkowości to z pewnością nie jest proste zadanie. Wymaga również ogromnej wiedzy. Ja niestety takiej nie mam ale zdecydowałam się na usługi księgowego Gliwice i teraz już nie muszę się martwić, że coś zrobię nie tak Smile Są bardzo otwarci na potrzeby klienta i mają świetne ceny. Moim zdaniem takie biuro rachunkowe to najlepsze rozwiązanie, zarówno dla małych jak i dużych firm Smile

        Moje poprzednie tematy:
          22-01-2019 22:39
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          romb
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 46
          Dołączył: Apr 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #20
          RE: Księgowość online
          Ja korzystam z księgowości online w https://www.tacho-kontrol.pl/ksiegowosc. Świetna sprawa, w mojej okolicy są wysokie stawki prowadzenia księgowości a tu mam tanio, spotykać się nie trzeba więc dystans nie robi różnicy.

          Moje poprzednie tematy:
          20-02-2019 12:59
          Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Marketing online biel55 0 51 21-03-2024 19:37
          Ostatni post: biel55
            Coaching online laik66 2 171 08-03-2024 12:03
          Ostatni post: dajuber

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS