Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze szmerami w sercu
Autor Wiadomość
monikubi
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Problem ze szmerami w sercu
Witam. Mam do Was dość istotne dla mnie pytanie... Od pewnego czasu zauważyłam u siebie delikatne szmery w sercu... Co gorsza, mam wrażenie, że się one powtarzają coraz częściej i niezbyt wiem jak sobie z tym problemem skutecznie poradzić... Czy jesteście w stanie mi coś zasugerować? Oczywiście i tak będę z tym szła do lekarza, ale może ktoś z Was też miał już z czymś takim styczność? Ja się właśnie zastanawiam, czy na przykład te porady w tym zakresie tematycznym byłyby warte uwagi https://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kraze...sercu.html Co o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
13-02-2018 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ElaBart
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Problem ze szmerami w sercu
Z takimi problemami należy udać się do lekarza. Wyszukiwanie niepewnych informacji z internetu jest nierozsądne.
Moje poprzednie tematy:


    torba treningowa
    01-03-2018 17:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    laminia
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Problem ze szmerami w sercu
    Ja niestety nie pomogę, ale do lekarza idź koniecznie.

    Moje poprzednie tematy:
      31-03-2018 16:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: Problem ze szmerami w sercu
      Sądzę, że z tego typu problemami najlepiej zwrócić się do jakiegoś lekarza specjalisty - kardiologa. Na stronie https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja...pecjalista możecie sobie zobaczyć, czym tak właściwie zajmuje się lekarz kardiolog i jakie choroby leczy. Polecam, takich problemów nie należy lekceważyć, warto zacząć leczyć się jak najwcześniej.

      Moje poprzednie tematy:
      13-06-2019 08:38
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      sylka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Problem ze szmerami w sercu
      Aby móc dokonać dokładnej oceny stanu serca – zmian zachodzących w nim podczas aktywności fizycznej – wykonuje się test wysiłkowy EKG. Na podstawie wyników badania można określić, jak pracuje serce i jakie zmiany zaszły w ukrwieniu mięśnia sercowego. Sprawdźcie sobie ofertę sportowykardiolog.pl - EKG wysiłkowe łódź - myślę, że was zainteresuje.

      Moje poprzednie tematy:
      05-09-2019 13:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Amelka01
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 628
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Problem ze szmerami w sercu
      Warto o siebie dbac, bo potem moze byc spory problem. Akurat moj dziadek ma spore problemy z sercem - ma teraz co prawda rozrusznik jednak musi uwazac na to co je. Niestety tez nikt za bardzo z rodziny nie ma czasu na opiekowanie sie nim, a chcemy dla niego jak najlepiej. Odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to rzeczywiscie jego stan zdrowia sie poprawil. Juz szybko sie tak nie meczy ze wzgledu na to ze przebywa pod calodobowa opieka no i odzywia sie tutaj zdrowo- dieta jest zbilansowana.

      Moje poprzednie tematy:
      22-10-2019 18:23
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      latviansupr
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 43
      Dołączył: Nov 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Problem ze szmerami w sercu
      Nie ma co zwlekać. Jak najszybciej musisz udać się do lekarza i to zbadać. Łap namiar na kardiolog warszawa gdzie leczy się każdy z mojej rodziny, który miewa jakieś problemy z sercem. Zdrowia!
      Moje poprzednie tematy:


      wkładki ortopedyczne dla biegaczy
      06-04-2020 00:55
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda676
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,819
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Problem ze szmerami w sercu
      No nie widzę innego rozwiązania, jak wizyta u lekarza. To bardzo istotna kwestia, jeśli zależy nam na pełnym obrazie tego, co dzieje się w naszym organizmie. Sprawdźcie może specjalistów w Kielcach - https://www.kardiologkielce.com/ . Myślę, że moglibyście zadzwonić i sprawdzić, jak z wizytą.

      Moje poprzednie tematy:
      20-04-2023 00:58
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      maminka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,215
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Problem ze szmerami w sercu
      Masz problemy z sercem? Jeśli tak, to na pewno wiesz jak ważne jest szybkie podjęcie działań, które przede wszystkim pomogą w ustabilizowaniu tych kwestii. Warto zatem podjąć leczenie, w miejscu gdzie mają wiedzę jak i doświadczenie w tym zakresie. Na rynku istnieje wiele placówek gdzie otrzymasz bardzo konkretne wsparcie, a lekarze przygotują Cię do dalszych działań w tej dziedzinie. Tutaj znajdziesz ofertę jednej z takich przychodni https://www.kardiologkielce.com/

      Moje poprzednie tematy:
      13-05-2023 13:15
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS