Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Administracja
Cześć wszystkim. Na naszym osiedlu (Warszawa) dziele się coraz gorzej. Zarządca olewa sprzątanie, trwa nie skoszona, mieszkańcy domagają się napraw, a ten nie robi zbyt wiele i chcemy się wszyscy zebrać i jako wspólnota dokonać zmiany, ale żeby sobie nie pogorszyć, szukamy kogoś solidnego, ale też w miarę taniego. Osiedle nie jest jakieś luksusowe i nie mieszkają tu bogacze, a zwykli ludzie. Szukam pomocy. Wszelkie wskazówki mile widziane.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2019 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Administracja
Warto się przyjrzeć ofercie firmy Osiedle Zielone. Z tego, co pamiętam, to oni kompleksowo zajmują się różnego rodzaju budynkami, więcej w tym przypadku może się sprawdzi.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2019 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Administracja
Doskonale wiem o czym mówisz. U nas sprawa wyglądała podobnie. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i znaleźliśmy firmę Fugao https://fugao-sprzatanie.pl/artykul/sprz...h-warszawa, która ma w ofercie sprzątanie osiedli mieszkaniowych warszawa to ich główny obszar działalności. Jednak okoliczne miejscowości również są w stanie obsłużyć. Teraz wreszcie na naszym osiedlu panuje porządek.

Moje poprzednie tematy:
23-12-2020 06:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Administracja
To kto zarządza danym osiedlem czy wspólnotą jest bardzo ważne. Niby chodzi tylko o wywiązywanie się ze swoich obowiązków, ale dla niektórych to i tak zbyt dużo, a potem są problemy. Sama też mieszkam w Warszawie i swojego zarządcę mogę jak najbardziej polecić, to http://www.per-modum.pl/ . Przez tyle czasu co są to ani razu nie dali powodu do niezadowolenia. Wręcz przeciwnie, można na nich zawsze polegać.

Moje poprzednie tematy:
24-12-2020 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Administracja serwerami Areni 1 233 27-10-2023 10:39
Ostatni post: monikabert90
  Administracja pawelpruski 2 571 23-05-2023 23:17
Ostatni post: Mela12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS