Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektowanie łazienki
Autor Wiadomość
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: Projektowanie łazienki
W łazience ważnym elementem dla mnie jest lustro. Wybierając lustro idealne, należy kierować się przede wszystkim rozmiarem tafli. Naszym zdaniem - im większa, tym lepiej! Dawniej pokutowało przekonanie, że lustro powinno mieć taką samą szerokość jak umywalka lub być nieco mniejsze od niej. Przeglądając wnętrzarskie inspiracje trafiłam na sklep z lustrami podświetlanymi- http://www.lustrowramie.pl/

Moje poprzednie tematy:
11-04-2018 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Projektowanie łazienki
Moim zdaniem taką łazienkę można z powodzeniem zaprojektować również samodzielnie. Oczywiście warto sobie wcześniej na ten temat jak najwięcej poczytać. Na przykład na stronie http://www.pianopoli.eu/jaki-powinien-by...-lazienki/ możecie przeczytać sobie ciekawy artykuł na temat tego, jak taki projekt powinien wyglądać Smile Polecam Wink

Moje poprzednie tematy:
12-03-2019 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Projektowanie łazienki
A na ścianach macie płytki czy kafelki łazienkowe? Mi się podobają i takie duże płytki wiecie 60-70 cm ale też takie małe kafeleczki tez bardzo mi się podobają. Wybór naprawdę cieżki... A Wy na co się zdecydowaliscie?

Moje poprzednie tematy:
19-03-2019 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marii675
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Projektowanie łazienki
Ja miałam duży dylemat dotyczący tego, jakie płytki zakupić do łazienki. W sklepach jest tak duży wybór różnych wariantów, że naprawdę ciężko się zdecydować. Przy okazji poszukiwań inspiracji, trafiłam na bardzo ciekawy artykuł: Gres czy terakota, co wybrać do łazienki. Warto się z nim zapoznać, może pomoże wam w zakupach podczas remontu. Big Grin

Moje poprzednie tematy:
20-03-2019 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Projektowanie łazienki
Zanim zaczniemy szykować łazienkę, to musimy zdecydować wanna czy prysznic. Ja jestem zwolenniczką praktycznego prysznica. Jeżeli jesteście tego samego zdania , to spodobają wam się kabiny prysznicowe wrocław . Świetne jest to że można je zakupić pod konkretny wymiar i indywidualne zamówienie.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2019 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Projektowanie łazienki
Nie prościej iść do salonu, wybrać najlepszą ze wszystkich wzorcowych i zwyczajnie zrobić u siebie taką samą. To dobry sposób z abcporady.pl, nie ma stresu, że końcowy efekt po remoncie nie będzie taki jak oczekiwaliśmy.

Moje poprzednie tematy:
30-03-2019 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natka17
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Projektowanie łazienki
Wydaje mi się, że w łazience niezwykle ważne jest duże lustro oraz dobre oświetlenie, tak aby bez problemu można było wykonać makijaż czy inne zabiegi kosmetyczne. Jeżeli szukacie ciekawych elementów do waszej łazienki czy innych pomieszczeń to ciekawą ofertę widziałam na stronie http://www.szklarzpoznan.net/ Niektórzy ludzie zamawiają sobie lustra na wymiar. To też jest dobra opcja.

Moje poprzednie tematy:
08-04-2019 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Projektowanie łazienki
Projektowanie łazienki najlepiej zacząć od szukania idealnych do niej płytek. Mając już jakiś wgląd co jest na rynku łatwiej będzie ci zaprojektować łazienkę. Zobacz sobie przykładowo tutaj https://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/tonalite/ . Jak wam się podobają płytki włoskiego producenta?

Moje poprzednie tematy:
17-04-2019 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona45
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Projektowanie łazienki
Projektując łazienkę warto wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw, aby była ona przytulna. Zerknij na propozycje na https://www.merkurymarket.pl/plytki-hiszpanskie/ . Mają tam płytki o pięknej strukturze i mogę Ci się one spodobać pod wieloma względami.

Moje poprzednie tematy:
    29-04-2019 23:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    radek270
    Member
    ***

    Liczba postów: 70
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Projektowanie łazienki
    Jeśli chodzi o projektowanie łazienek rzeszów to ów temat nieco mnie zadziwia - to stosunkowo niewielkie pomieszczenie, gdzie większość wyposażenia jest z góry narzucona lub nie zostawia wielkiego pola wyboru. Zostaje nam zdecydować czy wanna czy prysznic, wybrać oświetlenie, sprawdzić czy zmieści się pralka, wybrać ogólną kolorystykę - płytki, szafkę i gotowe. I chyba właśnie te płytki budzą najwięcej emocji Smile

    Moje poprzednie tematy:
      06-05-2019 11:41
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Grzejnik do łazienki? Myszka 3 416 18-03-2024 18:53
      Ostatni post: dajuber
        Aranżacja łazienki monikabert90 43 3,102 04-03-2024 12:36
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS