Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ogrodzenie - które?
Autor Wiadomość
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
ogrodzenie - które?
Za sprawą strony http://www.abcwnetrza.pl/czy-odpowiada-n...-ogrodowa/ odpowiecie sobie w prosty sposób na pytanie, które ogrodzenie będzie najlepsze, wiem, że wiele osób boryka się z tym problemem, co jest dla mnie trochę dziwne

Moje poprzednie tematy:
04-02-2018 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: ogrodzenie - które?
Z tego, co mi wiadomo, to bardzo dobrej jakości ogrodzenia oferuje firma Architektonik z Koszalina, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://architektonik.pl/ogrodzenia. Jak widać można u niej zamówić ogrodzenie panelowe, gabionowe, betonowe oraz murowane - z klinkieru lub prefabrykatów. Firma działa na rynku już od wielu lat, więc sądzę, że warto jej zaufać w kwestii takich ogrodzeń Smile Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni Wink

Moje poprzednie tematy:
22-02-2021 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: ogrodzenie - które?
Ogrodzenie to dobrze, żeby pasowało do reszty. Mam tu na myśli dom i ogród jeśli taki jest. Jak dla mnie ciekawą ofertę jeśli chodzi o ogrodzenia to ma Joniec. Mi najbardziej spodobały się takie betonowe o łupanej powierzchni - Gorc. Jak ktoś nie wie to myśli, że to naturalny kamień. Efekt robi wrażenie, a przy tym można być pewnym wysokiej jakości.

Moje poprzednie tematy:
27-02-2021 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: ogrodzenie - które?
Drewniane ogrodzenie wykluczyłem już na samym początku. Siatka jest tania, ale wygląda mało atrakcyjnie. Także zamówiłem pustaki ogrodzeniowe w sklepie Jadar. Poprosiłem o pomoc braci. Jeden weekend z przerwą na grilla i ogrodzenie postawione. Wygląda nowocześnie i pasuje do elewacji budynku.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2021 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: ogrodzenie - które?
Sporo można na ten temat przeczytać np. https://stowarzyszenie-synergia.pl/categ...m-i-ogrod/ tutaj dowiecie się czym kierować się przy wyborze ogrodzenia i tak dalej. Ja mam ze zwykłej siatki zrobione ale nie ukrywam, że za parę lat chcę zmienić na coś bardziej ładniejszego Wink

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: ogrodzenie - które?
Powiem tak, jeśli szukacie naprawdę dobrej, szybkiej, bezawaryjnej automatyki do bram, to polecam Wam tę firmy Beninca https://beninca.pl my się właśnie na nią zdecydowaliśmy i wiem, że był to strzał w dziesiątkę

Moje poprzednie tematy:
26-08-2021 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: ogrodzenie - które?
A może ogrodzenie aluminiowe? Wiele zależy od konkretnych potrzeb oraz oczywiście posiadanego budżetu. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/ofert...e-stalowe/ . Mają tam sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji, które mogą okazać się pomocne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2021 01:53 przez lena007.)
31-08-2021 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: ogrodzenie - które?
Myślę że przyda się wam przęsło ogrodzeniowe jeśli budujecie dobre ogrodzenie. Poszukujcie takich które pasują do waszych gustów. Mi odpowiadają takie proste i klasyczne. To ładnie wygląda i przyśpiesza też prace przy budowie takiego ogrodzenia

Moje poprzednie tematy:
20-09-2021 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: ogrodzenie - które?
Witajcie. Jak już mowa o ogrodzeniach to sama zastanawiam się nad tym w jakim stylu najlepiej postawić jest ogrodzenie aby wystarczyło nam na lata. Dlatego też w tym celu zaczęłam przeszukiwać internet i między innymi natrafiłam na tego linka https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/j...ialke-103/ z którego to dowiedziałam się jak w miarę tanio można ogrodzić działkę.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2021 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: ogrodzenie - które?
Jeżeli zastanawiacie się, jakie ogrodzenie wybrać, to moim zdaniem, warto zajrzeć sobie na stronę sklepu rabski.pl Tam dostaniecie ogrodzenia nowoczesne poznań w bardzo atrakcyjnej cenie, więc koniecznie sobie tam zerknijcie w wolnej chwili. Myślę że nie będziecie żałować, ponieważ oni asortyment mają naprawdę spory

Moje poprzednie tematy:
21-10-2021 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ktore meble do firmy? olgiernuk79 27 13,566 16-10-2023 15:25
Ostatni post: fatyka
  Które panele ścienne laik66 2 692 01-10-2023 18:55
Ostatni post: Henryk3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS